99. Yılda 99 Eser

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü ve AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi ev sahipliğinde, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi GSF, Uşak Üniversitesi GSF ve AKÜ GSF öğretim elemanlarının eserlerinden oluşan “Kocatepe’de Sanat Buluşması 99. Yılda 99 Eser” adlı karma sergi, AKÜ M. Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezinde açıldı

99. Yılda 99 Eser
99. Yılda 99 Eser Admin
Bu içerik 110 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Serginin açılış törenine AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şuayıp Özdemir, Uşak Üniversitesi GSF Dekanı Prof. Şebnem Ruhsar Temir Gökçeli, Uşak Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. İncilay Yurdakul, AKÜ GSF Dekanı Prof. Dr. Selçuk Akçay ve Dekan Yardımcılarının yanı sıra öğretim elemanları ve Afyonkarahisarlı sanatseverler katıldı.

 24 EYLÜL’E KADAR AÇIK

Açılışta konuşan AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şuayıp Özdemir, “Büyük Taarruzun 99. Yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ve Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültelerimiz, öğretim elemanlarının yapıtları olan ve 99 eserden oluşan bir sergi planladılar. 75 farklı sanatçının 99 eserinden oluşan karma sergiye katkı veren tüm öğretim elemanı arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, serginin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.Fotoğraftan çizime, heykelden seramiğe ve geleneksel Türk sanatlarından resime kadar farklı disiplinlerdeki işleri bir araya getiren sergi, 24 Eylül 2021 tarihine kadar pandemi koşullarına uyularak, Hayat Eve Sığar (HES) kodu ile ziyaret edilebilecek.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#şuayıpözdemir #HES #GSF #selçukakçay #HES
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bisikletten düşen genç yaralandı
Bisikletten düşen genç yaralandı
Yankıları Devam Ediyor
Yankıları Devam Ediyor