Saltık gururumuz oldu

İstanbul’da yapılan Türkiye Yüzme Şampiyonasında hemşehrimiz Kübra Saltık 6 stilde birinci olarak Afyonkarahisar’a 6 altın madalya ile döndü

Saltık gururumuz oldu
Saltık gururumuz oldu Admin
Bu içerik 157 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu faaliyet programında yer alan Türkiye Yüzme Şampiyonası 24-26 Ağustos 2021 tarihileri arasında İstanbul Cemal Kamacı Spor Kompleksi Olimpik Yüzme Havuzunda yapıldı. Yarışmaya Afyonkarahisar’dan Kübra Saltık katıldı. Saltık, 50m serbest, 100m serbest, 50m kurbağa, 100m kurbağa, 50m sırt ve 100m sırt stillerini birincilikle bitirerek 6 altın madalyanın sahibi oldu.

DERECİ’YE TEŞEKKÜR

Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ile Antrenörü Nehir Bahçivan’a teşekkür eden Saltık, “Pandemi döneminde de antrenmanlara ara vermeden devam ederek hem atletizm branşında hem de yüzme branşında birçok madalya kazandım. Verilen emeğin karşılığını da almak beni çok mutlu etti. Çalışmalarımda büyük emekleri olan Antrenörüm Nehir Bahçivan’a ve spor yapmam için beni teşvik eden her zaman destek veren İl Müdürüm Feyzullah Dereci’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ 

#yüzmeşampiyonu #kübrasaltık #türkiyegörmeengellilersporfederasyonu #feyzullahdereci #pandemi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bisikletten düşen genç yaralandı
Bisikletten düşen genç yaralandı
Yankıları Devam Ediyor
Yankıları Devam Ediyor