ANLAS, sponsor oldu

Dünya Motokros Şampiyonası’nın MXGP of TURKEYsponsorları belli olmaya devam ediyor. Türkiye’nin yerli ve milli lastik üreticilerinden ANLAS, MXGP of TURKEY sponsoru oldu

ANLAS, sponsor oldu
ANLAS, sponsor oldu Admin
Bu içerik 89 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Aynı zamanda Dünya Speedway Şampiyonası’nın ve Speedway Milletler Kupası’nın resmi lastik tedarikçisi olan ANLAS, milli üretici olarak, Türkiye Motosiklet Federasyonu önderliğinde Türk motosiklet sporcularına verdiği destekler ile de dikkat çekiyor. Son olarak 2021 Türkiye Pist Şampiyonası Yamaha Kadınlar Kupası’nın lastik sponsoru olan ANLAS, MXGP of TURKEY sponsorluğu ile motosiklet sporuna ve sporcusuna verdiği destekler ile sektöre öncülük ediyor.

YENİ LASTİKLER GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

1974 yılında yerli ve milli imkanlarla dünya çapında bir üretici ve bir marka olmak için yola çıkan ANLAS, üstün performans gereksinimlerini karşılamak için dizayn edilmiş bir çok segmette lastik üretmektedir. Dünya çapında çok sayıda ülkede kullanılan ANLAS, özel tasarım ve kullanım amacına göre özel lastiklerin geliştirilmesine kendini adadı. Müşterilerinin tüm gereksinimlere butik tarzı üretim yaparak pazarda rekabet üstünlüğü sağladıTürkiye MotoFest, MXGP of TURKEY ve MXGP of Afyonkapsamında ANLAS, ziyaretçilerine festivalde yeni lastiklerini görücüye çıkaracak.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#ANLAS #DünyaMotokrosŞampiyona #yamahakadınlarkupası #MXGPofTURKEY
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gizemli Şehir Hayran Bıraktı
Gizemli Şehir Hayran Bıraktı
Dünyanın En Değerli Gözdesi
Dünyanın En Değerli Gözdesi