Okul alışverişi Özdilek’te

Okula dönüş süreciyle birlikte öğrenci ve ebeveynlerin heyecanına her yıl olduğu gibi bu yıl da ortak olan Özdilek, kırtasiye malzemelerinin yanı sıra tüm okul ihtiyaçlarını misafirlerine sunuyor

Okul alışverişi Özdilek’te
Okul alışverişi Özdilek’te Admin
Bu içerik 136 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni eğitim öğretim haftasıyla başlayan ve tüm sezon devam eden kırtasiye alışverişlerinize özel kampanyalar ve taksit imkanları, binlerce kırtasiye ürününde kullanıcılarını bekliyor.26 Ağustos - 13 Eylül 2021 tarihleri arasında ayrıca Özdileklerden tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri kırtasiye ve kitap alışverişlerine 25 TL indirim kuponu da hediye olarak veriliyor. Kazanılan indirim kuponları ise 30 Eylül 2021 tarihine kadar yine kırtasiye ve kitap alışverişlerinde kullanılabiliyor.

KALİTELİ ÜRÜN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 

Eğitim öğretim dönemiyle beraber hazırlamış olduğunuz kırtasiye ihtiyaç listenizi tamamlamak için uğrayabileceğiniz en güvenli noktalardan biri olan Özdileklerde, a’dan z’ye tüm kırtasiye ürünlerini bulabilirsiniz. Güvenli ve sağlıklı bir alışveriş için maske, mesafe ve temizlik kurallarına yüksek önemle dikkat edilen Özdilek mağazalarında, tüm kırtasiye reyonlarında taze hava beslemesi, havalandırma sistemlerinde sürekli ve artırılmış olarak yapılıyor. Çocuklar için en yeni kırtasiye ürünlerinin özel indirimler ve fırsatlarla beğeniye sunulduğu şubelerde, defter çeşitlerinden boyama setlerine, kalem, silgi ve kalemtıraş çeşitlerinden okul çantalarına ve lisanslı kırtasiye ürünlerinden beslenme çantalarına kadar tüm ürünler, markaların en yeni ve en güzel ürünleriyle Özdilek reyonlarındaki yerini alıyor. Bilinçli ebeveynlerin oldukça titiz davrandığı ürün tercihi konusunda Özdilek’ten alınacak kırtasiye ürünlerinin hiçbirinde azo boyar madde, fitalat, ağır metaller, nikel, alerjen ve kanserojen boyar maddeler, PAH ile formaldehit gibi insan sağlığını tehdit eden unsurlara yer verilmiyor.

ALIŞVERİŞLERİNİZ ÖZDİLEKTEYİM.COM’DA

Özdilek’in çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’da da kaliteli ve güvenli kırtasiye malzemeleri, konforlu okul çantaları, lisanslı ürünler ve kalem çantaları gibi pek çok ürün, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sipariş sürecini, sağlık tedbirleri ve üst düzey hijyen önlemleri kapsamında tamamlayan Özdilekteyim.com’un mobil uygulamasını da indirerek siz de alışveriş keyfinizi katlayabilirsiniz.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#özdilek #eğitim #kırtasiye #öğrenci #okul
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı