Afyonkarahisar için manası çok başka

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven, düzenlemiş olduğu belde ve köy ziyaretleri ile Zafer Haftası dolayısıyla düzenlenen programlar hakkında bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven mesajında "99. Yıl önce olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin müreffeh yarınlarına yürüyoruz" sözlerini kaydetti

Afyonkarahisar için manası çok başka
Afyonkarahisar için manası çok başka Admin
Bu içerik 97 kez okundu.

26. Ağustos itibariyle başlayan Zafer Haftası etkinliklerine katılarak belde ve köylerde programlar düzenleyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven, "Türk Milleti için amansız mücadeleleri, destanlaşmış sayısız hikayeyi ve zaferi içerisinde bulunduran Zafer Haftası'nın Afyonkarahisar'ımız da çok ayrı bir yeri var. Bağımsızlık ateşinin yakıldığı yer olarak kabul edilen Afyonkarahisar, Kocatepe'de kazanılan zafer ile de zaferin kazanıldığı topraklar olmuştur. 99 yıl önce yaşanan Büyük Taarruz esnasında Türk Ordusu'nun bu topraklarda vermiş olduğu amansız mücadelenin ruhu şehrimizin her köşesinde hissedildiğinden dolayı, Büyük Zafer'in Afyonkarahisar için manası çok başkadır” dedi.

TİHA ENVANTERDE

Zafer Haftası içerisinde Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine katılan TİHA Akıncı'ya da dikkat çeken Yurdunuseven; "Tüm dünyaya haykırdığımız bağımsızlığımızın ardından yakın tarihimiz boyunca türlü oyunlar ve yaptırımlar ile Yüce Türk Milletini geride bırakmak, boyunduruk altına almak isteyenlerle 99 yıl önce ecdadımızın yaptığı gibi bizler bugün hala mücadelemizi sürdürüyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde "Vakit Milletin Vakti" şiarıyla çıktığımız yolda Zafer'in 100. yılına daha emin ve sağlam adımlarla ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

İlk Günki Gibi Milletimizle Yürüyoruz

İscehisar, İhsaniye ve merkeze bağlı beldelerde ziyaretler düzenleyen Yurdunuseven, "Hep söylediğimiz gibi yola "Millete Hizmet" şiarıyla çıktık. Her geçen gün milletimiz için ne yapabilir, yaptıklarımıza ne katabiliriz diye düşünüyor ve planlıyoruz. Bu düsturla çıktığımız yolda Afyonkarahisar'ımız için çok güzel işler başardık.İscehisar'ın köylerinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını da yerinde inceledik. Şehrimizin tüm köylerini sıcak asfaltla buluşturmak için çalışmalarımız sürüyor. Yine mermerin merkezi olan İscehisar'a verimliliği artırmak kayıpları azaltmak amacıyla kazandırdığımız Mermer Akademisi'ni de ziyaret ettik. Mermer Akademisi'nin de sektöre inanılmaz katkıları oldu” dedi.

Turizme can kattı

Emre Gölü'nde ziyaretinden bahseden ve yapılan balon turu ile burada çok güzel bir iş yapıldığına değinen Yurdunuseven, “Emre Gölü ve Ayazini'de Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek öncülüğünde yaptığımız işler neticesinde sadece ülkemizin değil dünyanın dikkatini buraya çekmeyi başardık ve daha fazlasını da başaracağız Allah'ın izniyle. Bu nokta şehrimizin turizmi ve ekonomisine büyük katkı sağlayacak. Bir yandan proje ve yatırımları sürdürürken bir yandan da yapımını planladığımız projeler üzerine hemşerilerimizin fikrini almak, taleplerini dinlemek üzere şehrimizin sokaklarını karış karış gezmeye devam ediyoruz” diyerek belirtti. HABER : TAYFUN ATMACA

#gökmençiçek #mermerakademisi #iscehisar #TİHA #emregölü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı