Aşk ile koşan yorulmaz

AK Parti İlimiz Milletvekili Ali Özkaya ilimizin köylerini arşınlamaya devam ediyor. TBMM’nin tatile girmesinden itibaren tüm ilçeleri gezen Milletvekili Özkaya, dün Bayat ile tüm köylerini tek tek ziyaret etti. ODAK’a konuşan Milletvekili Özkaya, “Aşk ile koşuyoruz ve yorulmuyoruz” dedi

Aşk ile koşan yorulmaz
Aşk ile koşan yorulmaz Admin
Bu içerik 97 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti İlimiz Milletvekili Ali Özkaya yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor. ODAK’a özel açıklamalarda bulunan Milletvekili Özkaya Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüşmelerini değerlendirdi. Önceki gün Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz ile Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret eden Milletvekili Ali Özkaya, “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile Afyonkarahisar ve İlçelerimizin doktor ve sağlık personeli ihtiyacı ile yatırımları konuştuk. Sayın Bakanımızla görüşmemiz son derece verimli geçti. Allah kendisinden razı olsun her isteğimize olumlu cevap verdi. İki yıldır uğraştığımız Tüp Bebek Merkezi konusunda ise Bakanımız biran önce yapılması için talimat verdi. Bakanımıza ilgisi için teşekkür ederim” dedi.

ÖZKAYA MÜJDEYİ VERDİ

Milletvekili Özkaya bir müjde daha verdi. Uzun süredir takip ettikleri İscehisar İlçesine yapılacak olan Hükümet Konağı ile ilgili konuşan Milletvekili Özkaya, “Uzun süredir takip ettiğimiz İscehisar Hükümet Konağımız ihale aşamasına geldi. Projeyi onaylayıp ödeneğini gönderen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e, milletvekillerimize, teşkilatımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İscehisar’ımıza hayırlı olsun” dedi. Türkiye Büyük Millet Meclisi tatile gerdiği günden itibaren tüm ilçeleri ve köyleri arşınlayan vatandaşlarla biraraya gelerek istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Özkaya dün ise Bayat ve tüm köylerini gezdi. “Aşk ile koşan yorulmaz” diyen Milletvekili Özkaya, “Bayat İlçemizde yapılması planlanan projeler ile alakalı İlçe Başkanımız Mehmet Bayatlı, Belediye Başkanımız H.İbrahim Bodur, Özel İdare Genel Sekreterimiz, İGM üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımızla bir araya gelerek, incelemelerde bulunduk” dedi.

 >>ODAK HABER MERKEZİ

#aliözkaya #serhatkorkmaz #fahrettinkoca #gökmençiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı