GÜCÜMÜZÜ BAŞKANIMIZDAN ALIYORUZ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Zabıta Haftası dolayısıyla Belediyede görev yapan zabıta teşkilatıyla bir araya geldi. Zabıta Müdürü Taner Çelik, “Gücümüzü Başkanımıza borçluyuz”

GÜCÜMÜZÜ BAŞKANIMIZDAN ALIYORUZ
GÜCÜMÜZÜ BAŞKANIMIZDAN ALIYORUZ Admin
Bu içerik 87 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Şehrimizin huzuru, sağlığı ve güvenliği için ilimizin dört bir yanında 195 yıldır özveriyle çalışan tüm zabıta personelimizin Zabıta Haftası’nı kutlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek özverili çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik etti. Personelin zor bir görevi ifa ettiğini söyleyen Başkan Mehmet Zeybek, “Sizler Belediyemizin gören gözü, yürüyen ayağı, tutan eli mesafesindesiniz. Yaptığınız her türlü hareket, hizmet ve faaliyet Belediyemizin hizmet hanesine yazılıyor. Görev yaptığımız süre boyunca çok şükür sizlerle ilgili hiçbir şikâyet gelmedi. Bundan dolayı da hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kuruluşunuzun 195. Yıl dönümünü tebrik ediyorum” dedi.

EMEKLERİNİZİ ASLA İNKAR EDEMEYİZ

Başkan Zeybek; “Zor bir görev yapıyorsunuz. Sizler Belediyemizin gören gözü, yürüyen ayağı, tutan eli mesafesindesiniz. Yaptığınız her türlü hareket, hizmet ve faaliyet Belediyemizin hizmet hanesine yazılıyor. Görev yaptığımız süre boyunca çok şükür sizlerle ilgili hiçbir şikâyet gelmedi. Bundan dolayı da hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kuruluşunuzun 195. Yıl dönümünü kutluyorum. 1 Eylül itibariyle Dünya Motorkros Şampiyonası devam ediyor. İki gündür alanda yaptığımız ziyaretlerde katılımcılar “İzmir Fuarında bile böyle bir organizasyon yok” diyorlar. Sizlerin emeklerini asla inkâr edemeyiz. Yine Ekim ayında da uluslararası boks turnuvası düzenleyeceğiz. Sizlerle, emniyet ve jandarma ekiplerimizle el ele vererek uluslararası arenada Afyon’u hak ettiği konuma fazlasıyla getireceğiz. Araplar termal turizmi çok sever. İnşallah bizlerde bu şampiyona süresince şehrimizin tarihi, termal ve kültürel potansiyelini konuklara tanıtarak şehrimizin ekonomisine ciddi katkı sunacağız. Bunu başarabilirsek bizden bahtiyarı olmaz” dedi. 

BAŞKANIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Zabıta Müdürü Taner Çelik ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e desteklerinden dolayı teşekkür etti. Teşkilatla gurur duyduğunu söyleyen Taner Çelik; “Öncelikle bizleri varlıklarıyla onurlandıran teşkilatımıza her türlü desteği veren Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.  Kendisine yürekten teşekkür ediyorum. Şehrin esenliği ve huzuru adına fedakârca mücadele veren kenetlenerek görev yapan tüm arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Gücümüzü Başkanımıza borçluyuz” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#tanerçelik #mehmetzeybek #zabıtahaftası #izmirfuarı #dünyamotokrosşampiyonası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı