Afyon için seferberiz

Vali Gökmen Çiçek’te Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte, dünyanın en iyi pisti ödüllü Afyonkarahisar Motorsporları Pisti ve Motofest alanında incelemelerde bulundu. Vali Çiçek burada önemli açıklamalarda bulundu

Afyon için seferberiz
Afyon için seferberiz Admin
Bu içerik 67 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Ziyaret sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Vali Çiçek: “Öncelikle ben belediye başkanımız Mehmet Zeybek’e sonsuz teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ı başka bir noktaya taşıdı. Birlik ve beraberlik içerisinde şehri kenetlenirdi ve bugün burada gençlerimiz, bizler, yöneticiler hep beraberiz. Ayrıca hem milletvekilleri hem şehrin yerel yöneticileri hem de şehrin Valisi olarak ben, bürokratlar hatta şuan Başsavcımız ve Ağır Ceza Komisyon Başkanımız da bizlere moral ve destek vermek için yanımızdalar. Biz kenetlenmiş durumdayız Afyonkarahisar olarak. Aramızda hiçbir ayrı gayrı olmadan bu şehri en güzel noktalara taşımak için seferberlik halindeyiz adeta. Konserler, festivaller, gençlerimizin eğlenceleri gözlerindeki o mutluluğu görmek bizi çok mutlu ediyor. Biz şehri bambaşka bir noktaya taşıyoruz. Binlerce insan Afyonkarahisar’da hem sporun tadını çıkarmak hem de gizemli şehir dediğimiz bu şehrin tarihi yerlerini gezmek için alandalar” dedi.

TÜRKİYE’Yİ AFYON’A DAVET EDİYORUM

İki dünya şampiyonasını bir arada yapmaktan mutlu olduğunu ifade Vali Gökmen Çiçek: “İnşallah belediyemizin girişimleriyle özellikle bu yıl ilk defa Dünya Motokros Şampiyonası’na bir de Afyonkarahisar ayağını da ekleyerek iki Dünya Şampiyonası’nı bir arada yapacağız. Ben bundan dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan bu şehir bu yükün altından fazlasıyla kalkabilmekte ve güzellikler ortaya koymaktadır. Sadece kendisine katkı değer sağlamamakta ülkeye katkı değer sağlamaktadır. Uluslararası bir organizasyon dünya şampiyonası ve özellikle belediyemizin yaptığı çalışmalarla dünyanın en iyi pisti seçilmişti. Bunun üzerine biraz daha çıtayı yükseltti. Ben hem federasyonumuza hem belediyemize sonsuz teşekkür ediyorum. İnşallah bütün hemşehrilerimizi Türkiye’deki bütün vatandaşlarımızı umutla bu spor organizasyonlarında bu ortamı yaşamaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#motokrosşampiyonası #gökmençiçek #mehmetzeybek #DünyaMotokrosŞampiyonası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bisikletten düşen genç yaralandı
Bisikletten düşen genç yaralandı
Yankıları Devam Ediyor
Yankıları Devam Ediyor