Gezi Rotası Afyon Oldu

Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte Irak Su Kaynakları Bakanı Muhterem Mehdi Rashid Hamdani’ye Afyon’un tarihi sokaklarını gezerken eşlik etti

Gezi Rotası Afyon Oldu
Gezi Rotası Afyon Oldu Admin
Bu içerik 142 kez okundu.

Irak Su Kaynakları Bakanı Muhterem Mehdi Rashid Hamdani’yi Afyonkarahisar’da ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, gezi boyunca Afyon halkı ile de sohbet etti. Valilik, belediye, Ulu Cami ve Çavuşbaş sokaklarını gezerek yetkililerden bilgiler alan Bakan Hamdani, kendisine eşlik eden Eroğlu ve Zeybek’e de teşekkürlerini iletti.

“GELECEK SİZİN ELLERİNİZDE”

Ulu Cami ve bulunduğu sokağı gezen Bakan Hamdani ,Afyon’a karşı duyduğu hayranlığı dile getirirken Afyon halkının misafirperverliği ile de karşı karşıya geldi. Çavuşbaş Mahallesi’nde bulunan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Zeybek, vatandaşın ihtiyaçlarını dinleyerek sorunlarına çözüm yolları buldu. Mahallede bulunan çocuklar ile hatıra fotoğrafı çektiren Eroğlu, çocuklara ; “Kudüs’ü fet etmeye hazır mısınız?  Gelecek sizin ellerinizde” diyerek samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

HABER: GİZEM AKTAŞ

 

#veyseleroğlu #mehmetzeybek #afyon #MehdiRashidHamdani #çavuşbaşmahllesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar devam ediyor
Çalışmalar devam ediyor
Çöl yalnız bırakmıyor
Çöl yalnız bırakmıyor