Dünya Afyonkarahisar’ı Takip Etti

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar’da ve Sinanpaşa ilçesinde temaslarda bulundu

Dünya Afyonkarahisar’ı Takip Etti
Dünya Afyonkarahisar’ı Takip Etti Admin
Bu içerik 92 kez okundu.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte, Belediye Meclis Toplantı salonunda Başkan Zeybek’in seçim vaatlerinde yer alan bazı önemli projelerin sunumu izleyen Milletvekili Özkaya, projeler hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Daha sonrasında Milletvekili Özkaya, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti. 

DAHA ÇOK TANINDIK

MXGP Şampiyonasının ödül törenine de katılan Milletvekili Özkaya, “Afyonkarahisar dünyaca bilinen bir kent oluyor. İlimizin tanıtımı için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Afyonkarahisar’ın böyle bir organizasyon ile daha çok tanınan bir şehir oluyor. Dünyada birçok ülkenin takip ettiği bu yarışların önemli bir takipçi kitlesi var. Kısaca dünya Afyonkarahisar’ı takip etti. Böyle önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan son derece mutluyuz. Bu yarışların ilimizde yapılmasında emeği geçen Cumhurbaşkanımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“TÜRKİYE'YE HİZMET VERECEK KAPASİTEDE”

AK Parti İl Başkanı Uluçay ile birlikte Afyonkarahisar’da yapımında sona gelinen Gıda Laboratuvar Müdürlüğü hizmet binasının sona gelinen inşaatını da inceleyen Milletvekili Özkaya, “Yoğun girişimlerimiz ile böyle bir hizmet binasını ilimize kazandırdık. İnşallah Türkiye’nin benzeri olmayan bir bina ile Afyonkarahisar başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet verecek kapasitede bir laboratuvarı ilimize kazandırmış olacağız” ifadelerini kullandı. Milletvekili Özkaya’ya merkezde ki ziyaretleri esnasında AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz’de eşlik etti.

2023’E EMİN ADIMLARLA 

Afyonkarahisar Merkez’deki programının ardından Sinanpaşa AK Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Özkaya, burada AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Nuri Köse, Belediye Başkanı Erdal Karaman, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Belde Belediye Başkanları ve teşkilat ile bir araya geldi. “AK Partimizin bugünlere gelmesindeki en önemli yapı teşkilatımızdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Teşkilatlarımız ile birlikte Türkiye’yi 2023 hedeflerine emin adımlarla ulaştırıyoruz” dedi. Sinanpaşa Taşoluk Belediye Başkanı Hüseyin Çalış’ı da ziyaret ederek, belediye çalışmaları ile alakalı bilgiler aldı. Milletvekili Özkaya ayrıca Sinanpaşa Taşoluk’ta faaliyet gösteren Türkiye’nin tek polen işleme tesisini de ziyaret etti.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#akparti #nuriköse #aliözkaya #hüseyinceylanuluçay #erdalkaraman #TBMM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çocuk tiyatrosu büyük ilgi gördü
Çocuk tiyatrosu büyük ilgi gördü
Çalışmalarıyla dikkat çekti
Çalışmalarıyla dikkat çekti