AFYON’U SEVDİM AFYON’A ISINDIM ELEKTRİK ALDIM AFYON BASININA BAŞSAVCI’DAN ÖVGÜ

Afyon Cumhuriyet Başsavcısı Karabacak, Afyon’da Vali ve Belediye Başkanı arasındaki uyumun diğer kurumlara da olumlu enerji verdiğini belirterek, ilk günden itibaren Afyon’u sevdiğini, Afyon’un tarihi zenginliğine hayran kaldığını ve Afyon’u sarraf titizliği ile tanıyacağını söyledi

AFYON’U SEVDİM  AFYON’A ISINDIM  ELEKTRİK ALDIM  AFYON BASININA BAŞSAVCI’DAN ÖVGÜ
AFYON’U SEVDİM  AFYON’A ISINDIM  ELEKTRİK ALDIM  AFYON BASININA BAŞSAVCI’DAN ÖVGÜ Admin
Bu içerik 134 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Başsavcı Karabacak Afyon Gazeteciler Cemiyetini ziyaretinde konuştu;

Afyon Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak dün Afyon Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Başsavcı Karabacak Afyon’daki basın kuruluşlarını takip ettiğini ve Afyon Basınını oldukça dinamik ve başarılı bulduğunu belirtti.AGC Başkanı Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu üyeleri ile yaklaşık bir saat istişarelerde bulunan Başsavcı Karabacak, Adliye’nin çalışmaları ile ilgili olarak ta bazı bilgileri aktardı.

MAĞDURLARIN DA HAKLARI VAR

Adalet Bakanlığının son uygulamalarından birisi olan Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Daire Başkanlığının Afyon’da ilgili biriminin faaliyete geçtiğini belirten Başsavcı Karabacak, “Şimdi Bakanlığımız mağdur hakları ile ilgili önemli bir çalışma başlattı. Yakın bir süreçte bu konuda kamuoyunu bilgilendireceğiz” dedi. Başsavcı Karabacak Afyon Adliye binasının fiziki anlamda yetersiz olduğunu, yeni bina ile ilgili çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

BİRLİK VE BERABERLİK ÖNEMLİ

Afyon’da Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek arasındaki uyumlu birlikteliğin tüm kurum ve kuruluşlara olumlu yansıdığına dikkat çeken Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, “Bu birlik ve beraberlik şehre pozitif enerji yayıyor. Afyon güzel gidiyor. Afyon insanı gayretli ve memleket için ne yaparım derdinde. Hep birlikte Afyon için, memleketimiz için çaba sarf edeceğiz. Huzurun ve hukukun olduğu yerde her şey güzel olur, gelişme sağlanır” dedi.

TANIŞ OLALIM İŞİ KOLAY KILALIM

Afyon Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak’ın AGC’yeziyaretinde yaptığı konuşmada; “Sizlerin bize gerçekleştirdiği ziyarette de merhum Yunus Emre’nin bir sözüne atıfta bulunarak gelin tanış olalım, işi kolay kılalım demiştiniz. Bu ziyaretler kapsamında tanış olacağımızı, işleri kolay kılacağımıza inanıyoruz. Nazik ziyaretiniz nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

FOTO ALTI: Ziyarette hazır bulunan AGC Yönetim Kuruluüyeleri, H. Hakkı Özsoy, M. Emin Güzbey, İsmail Akar, Hakan Dilek ve Başkan Sezer Küçükkurt ile Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak Afyonkarahisar üzerine sohbette bulundular.

#fatihkarabacak #afyongazetecilercemiyeti #sezerküçükkurt #mehmetemingüzbey
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bisikletten düşen genç yaralandı
Bisikletten düşen genç yaralandı
Yankıları Devam Ediyor
Yankıları Devam Ediyor