Bizim sevdamız millet sevdası

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Merkez ve Hocalar'a bağlı köy, mahalle ve beldelerde bir dizi ziyarette bulundu

Bizim sevdamız millet sevdası
Bizim sevdamız millet sevdası Admin
Bu içerik 82 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven,"Ülkemizin yalnızca bugününü değil yarınını hatta sonraki günlerini inşa ediyoruz” dedi. Afyonkarahisar'ın her köşesindeki vatandaşlara muhabbetle dokunmak istediklerini belirten Yurdunuseven; "Biz büyük bir milletiz. Bu milletin en büyük özelliği birliği ve beraberliğidir. Devletimizin büyüklüğü yine yüce milletimizin büyüklüğündendir. AK Parti'miz gönüller yapmak amacıyla çıktığı yolda 19 yılı geride bırakırken milletimizin gönlünde tam anlamıyla bir yer ettik elhamdülillah. Bugün şehrimizin köylerinde, mahallelerinde, sokaklarında gezerken bu yürekten samimiyeti hissetmek çok güzel bir duygu. Yine milletimizden aldığımız bu enerjiyle şehrimizin ve tabi ülkemizin sadece bugününü değil yarınını ve hatta sonraki günlerini hep beraber inşa ediyoruz” dedi.

DOLU DOLU BİR HAFTA 

Yurdunuseven, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi ‘Bizim sevdamız Türkiye sevdasıdır. Bizim sevdamız Millet sevdasıdır’ sözünü şiar edinerek şehrimize ve ülkemize hizmetimizi sürdürüyoruz. Afyonkarahisar’ımız ve ülkemiz için yapılacak ve yapılması gereken her icraat ve hizmette yine hizmetin asıl muhatabı vatandaşlarımızla istişare ediyoruz. Bu hafta Hocalar ilçemizin Güre,Örtülü,Avgancık,Örencik ve Kocagöl köylerinde, merkeze bağlı Sadıkbey, Demirçevre mahalleleri ve Çayırbağ, Fethibey beldelerinde hemşerilerimizi dinledik. Onların talepleri doğrultusunda rotamızı, yapılması gerekenleri belirledik. 19 Yıldır bizlerden, AK Partimizden desteğini esirgemeyen asil milletimize bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum." dedi.Dünya Motokros Şampiyonası'nın son ayağında başarılı olan sporcuların ödüllerini de takdim eden Yurdunuseven; "Şehrimize dolu dolu bir hafta yaşatan MOTOGP of Afyon ve MOTOGP of Turkey sayesinde şehrimize benzersiz etkinlikler hazırlayan tüm organizasyon çalışanlarına ve Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'e teşekkür ediyor şampiyonada başarılı olan sporcuları tebrik ediyorum" dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ 

#receptayyiperdoğan #ibrahimyurdunuseven #akparti #hocalarilçesi #motokros
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Eroğlu’ndan hayırlı olsun ziyareti
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı
Afyon’da 902 bin 919 kişi aşısını yaptırdı