BAŞKAN ZEYBEK BURMALI MAHALLESİ’NDE

Cuma ziyaretlerine devam eden Belediye Başkan Mehmet Zeybek bu kez de Burmalı Mahallesi’ni ziyaret etti. Hemşehrileri ile sık sık bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek bu hafta da mahalle ziyaretlerini gerçekleştirdi

BAŞKAN ZEYBEK BURMALI MAHALLESİ’NDE
BAŞKAN ZEYBEK BURMALI MAHALLESİ’NDE Admin
Bu içerik 120 kez okundu.

 İstişare kültürünü kendine şiar edinen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuşturmak, birlikte yönetim anlayışı ile mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Zeybek, Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve daire müdürleri ile birlikte Muhtarlar Derneği Başkanı Burmalı Mahallesi Muhtarı Suat Uygur ve mahalle sakinleri ile buluştu.

Muhtar Suat Uygur’un, esnafların, vatandaşların istek ve görüşlerini dinleyen Başkanımız Zeybek mahallede yapılan belediye çalışmaları ve projeler hakkında da bilgi verdi. Başkan Mehmet Zeybek yol üzerindeki vatandaşlar ile de hasbihal etti. Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Zeybek’e teşekkür eden Muhtar Uygur, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

“BİRLİKTE YÖNETİM ANLAYIŞI İLE HAREKET EDİYORUZ”

Ziyaret ardından açıklama yapan Başkan Zeybek, her bölgeye eşit hizmet verildiğini vurgulayarak, "Mahalle ziyaretlerimizin ikinci turundayız. Mahalle sakinlerimiz ile buluşarak onların istek ve önerilerini aldık. Şehrimizde yapacağımız projelerimizi vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini alarak hayata geçiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla ilgili sivil toplum kuruluşlarını, vatandaşlarımızı, ilgili kurum ve kuruluşları bilgilendiriyoruz ve el ele vererek şehrimizin gelişmesine katkı sağlıyoruz. Muhtarımız Suat Uygur’a başarılar diliyor teşekkür ediyorum" dedi.

HABER:BETÜL ÖZDEMİR

 

#mehmetzeybek #suatuygur #süleymankarakuş #muratöner #ziyacoşkunkaradeniz #burmalımahallesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gizemli Şehir Hayran Bıraktı
Gizemli Şehir Hayran Bıraktı
Dünyanın En Değerli Gözdesi
Dünyanın En Değerli Gözdesi