Fikirler istişare edildi

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamına Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve yürütücülüğünü Afyonkarahisar Girişimci Genç Liderler Derneğinin yaptığı Lider Genç Kitap Kahve Projesi kapsamında Kitap Atölyesinin beşincisi gerçekleştirildi

Fikirler istişare edildi
Fikirler istişare edildi Admin
Bu içerik 51 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Girişimci Genç Liderler Derneği'nin yürüttüğü Kitap Atölyesinin beşincisi Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Şube Müdürü İsmail Kılınç'ın daveti üzerine  Afyonkarahisar Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi. Atölyenin başlangıcı kahvaltı eşliğinde Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Behlül Beşen tarafından gerçekleştirildi. Ayrıca, gönüllü ekibine derneğin yürütücüsü olduğu Lider Genç Kitap Kahve Projesinden bahseden Beşen, "Her geçen gün artan ve yenilenen gönüllü ekibiyle bir araya gelmek bizler için çok özel. Atölyenin devamında önemli rol oynayan gönüllü aktivitesi bizim için kıymetli bir husus. Bu kapsamda kitap okumayı ve tartışmayı seven ayriyetten vaktini kıymetli değerlendirmek isteyen tüm gençlerimizi dernek ofisimize, projemize ve tüm faaliyetlerimize bekliyoruz " dedi.

VARLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ 

Atölyenin moderatörlüğü ise dernek Yönetim Kurulu Üyesi Nalin Ayaz tarafından gerçekleştirildi. Ayaz, “Bu atölye biz gençler için çok kıymetli. Fikirlerin istişare edildiği bir ortamda vakit geçirmenin kişisel gelişim açısından önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum. Atölyenin devamlılığı için sizin varlığınız ve fikirleriniz bizim için çok önemli. Bu kapsamda şahsım adına atölyenin başlatılmasını sağlayan Girişimci Genç Liderler Derneği başta olmak üzere katılan tüm gönüllü ekibine teşekkürlerimi iletiyorum" dedi. Farklı yaş, fikir ve bölümden oluşan gönüllü ekibiyle eğlenceli, akıcı ve bir o kadar da bilgi dolu geçen atölyede her hafta olduğu gibi kıymetli fikirler istişare edildi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#gençliderlerderneği #nalinayaz #behlülbeşen #kitapkahveprojesi #afyon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar devam ediyor
Çalışmalar devam ediyor
Çöl yalnız bırakmıyor
Çöl yalnız bırakmıyor