CHP heyetinin Barzani’yi ziyareti PKK’yı kurtarma hamlesi midir?

AK Parti heyeti bugün eksiksiz tam kadro basının karşısına geçti. Gündeme dair önemli konulara değinen kadro yeni projelerle birçok vatandaşın sorunlarına çözüm olma yollarında çalışmalarına devam ettiklerini ve özellikle çiftçilerle ve esnaflarla ilgili birçok projeye başladıklarını belirttiler. Toplantıda en çok dikkat eden söz ise Başkan Hüseyin Ceylan Uluçay’ın, “CHP heyetinin Barzani’yi ziyareti PKK’yı kurtarma hamlesi midir?” ifadesi oldu

CHP heyetinin Barzani’yi ziyareti PKK’yı kurtarma hamlesi midir?
CHP heyetinin Barzani’yi ziyareti PKK’yı kurtarma hamlesi midir? Admin
Bu içerik 80 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini emir telakki ediyoruz” dedi. Milletvekili Veysel Eroğlu, “Az su tüketen bitkilerin teşvik ve desteklenmesi gerekmektedir” derken milletvekili Ali Özkaya ise muhtarlara haşhaş konusunda bir çağrı yaptı. Milletvekili İbrahim Yurdunusen de “laf olsun diye boş muhalefet yapıyor” diyerek hedefine CHP’yi koydu. İGM Başkanı Burhanettin Çoban “Artık ana köy yolları yerine tali köy yolları asfaltına başlanmıştır” ifadelerini kullandı

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı mutat basın toplantılarına devam ediyor. Gündeme ilişkin açıklamaların yapıldığı toplantıya AK Parti ekibi tam kadro katıldı. Toplantıda AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz katıldı.

“Esnaflarımıza bereketli kazançlar dilerim”

Toplantıda ilk sözü AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay aldı. Uluçay konuşmasına Ahilik haftası ile başlayarak, “Ahilik iyi ahlakın, doğruluğun, kardeşliğin, yardımseverliğin kısacası bütün güzel meziyetlerin birleştiği bir kültürdür. Ahiliğin Türk-İslam tarihinde önemli bir yeri vardır. Anadolu’dan neşet eden ancak tüm dünyaya örnek olacak öğretileri içinde barındıran Ahilik, bugün, modern dünyada ticaret ahlakı, müşteri memnuniyeti, kalite, standart, tüketici hakkı, sosyal dayanışma ve arabuluculuk gibi birçok kavramı hayata geçirmiştir. Bu kavramlar ise asırlar öncesinde Anadolu topraklarında hayata geçmiştir.  Bu vesileyle ahilik anlayışı ile şehrimizde hizmet veren bütün esnaflarımızın ahilik haftasını kutlar, bereketli kazançlar dilerim” dedi.

“Allah bir daha böyle acılar göstermesin”

 Uluçay konuşmasının devamında, “7 yıl önce 14 Eylül 2014 tarihinde, Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side Mahallesi'ne günübirlik geziye giden 115 kişilik Afyon Berberler Odası üyesi esnafların yaşadığı kazayı da anan Uluçay “Berberlerimiz Isparta'nın Gölbaşı Mevkii'nde kaza yapmıştı. Bu kazada hayatını kaybeden 13 hemşehrilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Allah bir daha böyle acılar göstermesin” diyerek konuştu.

“Vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum”

Uluçay pandemi sürecinde Afyon’u değerlendirerek, “Kadim şehrimiz Afyonkarahisar'ın rengi sarıdan 'maviye' döndü. İnşallah hep birlikte bu hastalığın da sonunu el birliği ile getireceğiz. Yarın yeni aşılarla, Türkiye’nin Mavi haberlere ihtiyacı var! Emeği geçen sağlık personelleri başta olmak üzere, duyarlılığı ve hassasiyeti elden bırakmayan vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim” diye konuştu.

“Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini emir telakki ediyoruz”

Esnaf, kasaba, köy ve ilçe ziyaretlerine değinen Uluçay, “Milletvekillerimiz ve başkanlarımızla  birlikte, Afyonkarahisar merkezde, ilçelerimizde,  kasabalarımızda, ve köylerimizde  esnaf ziyareti ve  bire bir ziyaretler yaparak  vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinliyoruz. Elbette vatandaşlarımızın önerileri, talepleri oluyor.  Bizler de o talepleri ve önerileri milletvekillerimiz ve başkanlarımızla koordinasyon toplantısı yaparak rapor haline getiriyoruz ve ilgili bakanlıklara bizzat giderek vatandaşlarımızın taleplerini iletiyoruz. AKParti olarak her zaman milletimizin talep ve önerilerini emir telakki ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

“Türkiye’yi paramparça edecekleri tiyatroyu sahneye sunmayı hedefliyorlar”

Uluçay teşkilat çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Seçimlere yönelik çalışmalarından bahsederek , “2023 seçimleri ülkemizin gelecek yüzyılını şekillendirecek bir seçimdir” diyen Uluçay konuşmasına şöyle devam etti; Bu seçim Türkiye üzerinde oyun oynamaya çalışanlara en güzel cevabı vereceğimiz bir seçim olacaktır. Bugünkü muhalefet güruhu, "Abdülhamid gitsin de ne olursa olsun!."örneğinde olduğu gibi; ‘Erdoğan gitsin de ne olursa olsun moduna girmiş, Osmanlıyı paramparça ettikleri gibi Türkiye’yi de paramparça edecekleri 100 yıllık tiyatroyu yeniden sahneye sunmayı hedeflemektedir. Bu yüzden teşkilat çalışmalarına çok büyük önem veriyoruz. Teşkilatlarımız ile sürekli istişare ve toplantı halindeyiz. Kimse heveslenmesin; Aziz milletimiz ferasetiyle 2023 seçimlerinde dış güçlerin kurduğu tuzakları bozacaktır.

“İlimize 97 doktor kadrosu açıldı”

 “CHP taciz ve tecavüz rezaletinde sınır tanımıyor”

Ana Muhalefet Partisi CHP içinde yaşanan taciz ve tecavüzler de Uluçay’ın gündemindeydi. CHP teşkilatlarının bu rezalette sınır tanımadığını ifade eden Uluçay, “Erzurum’da bir çaycı kadının il başkanı tarafından taciz edilmesinin ardından şimdide CHP’li Ankara Yenimahalle’de bir kadın zabıta çalışanının sözlü ve fiili tacize maruz kaldığı ortaya çıktı. CHP’lilerin ‘seri tecavüz’ vakalarının sayısı 20’yi aşarken parti yönetimi hala sessizliğini koruması iki yüzlülüklerini ispatlamış niteliktedir” dedi.

“CHP heyetinin Barzani’yi ziyareti PKK’yı kurtarma hamlesi midir?”

 Başkan Uluçay CHP heyetinin Barzani ziyaretini değerlendirerek, “TSK ve MİT’in Irak’ın kuzeyindeki nokta operasyonlarıyla darbe üstüne darbe yiyen PKK, Peşmerge’nin de Türkiye’nin yanında durmasıyla kapana kısılınca iddialara göre CHP’den kurtarma hamlesi Barzani’ye yaptıkları ziyaretle geldi. PKK terör örgütünün bizi kurtarın çağrılarıyla beraber KDP’ye karşı yardım istemesinin ardından manidar bir zamanlama ile CHP’nin Barzani’yi ziyareti ve barış mesajları vermesi kafalarda soru işaretlerine neden olmuştur. CHP’nin bu ziyareti PKK terör örgütünü kurtarma hamlesi midir?” diye sordu.  HABER: TAYFUN ATMACA

 

#akparti #hüseyinceylanuluçay #CHP #TSK #burhanettinçoban
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bisikletten düşen genç yaralandı
Bisikletten düşen genç yaralandı
Yankıları Devam Ediyor
Yankıları Devam Ediyor