HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftalık burç yorumları, her hafta #odakmagazin'de

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI Admin
Bu içerik 114 kez okundu.


Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Hayatınız boyunca hep zorlanacağınız kararlar verdiniz ama artık biraz rahatlama vakti geldi. Bu saatten sonra ayağa kalkın ve derin bir nefes alın. Mutluluk hemen kapınızın ucunda ama elinize geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz ki ilerleyen zamanlarda bunun meyvesini alabilesiniz. Evcil hayvanınız ya da sokak hayvanları ile ilgilenip onlara yardımcı olabilirsiniz. Yerli yersiz konularda canınız sıkılabilir ama bunu olgunluğunuz ile alt edeceksiniz. Eski zamanlarda kırdığınız insanların kalbini geri kazanın. O zaman hayatınızdaki olumsuzluklar rayına girecek.

 

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Sana ihtiyacı olan kim varsa asla arkanı dönüp yüz çevirme. O zaman daha mutlu olacaksın. İş hayatında bazı olumsuzluklar olabilir ama kapanan kapılar size beklenmedik güzellikler getirebilir. Özellikle bel bölgesi ile ilgili salık sorunları olabilir. Etrafındaki insanlarla bir takım çatışmalar olabilir fakat bunların hepsi geride kalacak. Uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızla rastlantı sonucu güzel bir yerde karşılaşacaksınız. Hayatın güzelliklerini hiç unutmayın, siz ne kadar çabalarsanız emek verirseniz hayat da size karşılığını verecektir. Savaşmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin

 

İkizler Burcu (22 Mayıs- 21 Haziran)

Ailevi konularda büyüklerinizle bazı tatsızlıklar yaşayabilirsiniz ama sakinliğinizi koruyup sorunları büyütmemelisiniz. Ara bulucu bir rol oynuyorsunuz bulunduğunuz ortamlarda ama bu özelliğiniz yüzünden de oldukça yorulmaya başladınız. Hayatınızdaki kişi ile ya da bir arkadaşınızla gereksiz bir neden yüzünden kırgınlıklar olmuş ama bu konuda alttan alıp her şeyi rayına koymak için önemli bir fırsat geçmiş elinize. Sevdiklerinize karşı güzel söz söylemekten, hediye almaktan veya en basiti onun yanında olduğunuzu hissettirmekten hiç kaçmayın. Tüm güzellikler sizinle olsun.

 

Yengeç Burcu (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bir konu hakkında önemli mecralardan haber bekliyorsun, merak etme istediğine kısa süre sonra kavuşacaksın. Çok güçlü bir karakterin var ve tuttuğunu koparan kişiliğin sayesinde bulunduğun ortamlarda hep ön planda yer alıyorsun. Başkalarının seninle veya etrafındakilerle ilgili söylediklerine kulak asıp canını da gereksiz yere sıkma. Kendini her zaman öğrenmeye ve öğretmeye ada. Yani öğrendiğin gerekli bir bilgiyi başkalarına da aktarmaktan hiç geçinme. Maddi anlamda güzel kapılar açılıyor ve dertlerini bu sayede yok etme şansın var. Tek şart; elindeki paranın değerini bil.

 

Aslan Burcu (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Hayatın boyunca lüks içinde yaşamak için hep çalıştın ve çabaladın. İşte şimdi bu emeklerin karşılığını alacaksın. Bu hafta kızgın olduğun biri ile konuşman gereken bazı konular olabilir ama bu aranızdaki sorunların yok olacağı anlamına da gelmiyor. Çok hırslı bir karakterin var ama bu huyun yüzünden çoğu zaman işler karışık bir hal alıyor. Dik başlı olma demiyorum sana ama yeri ve zamanına göre bu huyunu dizginlemelisin. Susman gereken yerde sus, konuşman gereken yerde de konuş, ayak uydur ulunduğun ortamlara. Para konusunda güzel günler çok yakın. Mutluluk hemen kapının önünde.

 

Başak Burcu (22 Ağustos- 23 Eylül)

Hayatındaki insanla alakalı çok büyük bir karar alacaksın. Bu karar sonucunda ya kendine yeni bir sayfa açmak için eski hayatından uzaklaşman gerekecek ya da eskiye bir sünger çekip her şeye razı olacaksın. Her şeyin kusursuz olmasını istiyorsun ama unutma hiçbir şey kusursuz değildir. Gereksiz bir yerde söylememen gereken bir şey söylemişsin ve bu söylediklerin ileride başına ciddi işler açıp canını oldukça sıkabilir. Aklını güzel ve doğru bir biçimde kullanırsan istediğin her şeyi avucunun içinde bulacaksın. Gönlünü kırdığın kim varsa hemen telafi et. Malum hayat çok kısa.

Terazi Burcu (24 Eylül- 23 Ekim)

Hayatın boyunca her zaman dengeli ve gerekli biçimde hareket ettin. İşte bu hafta tüm bunların meyvesini alacaksın. Gerek iş ile alakalı gerekse özel hayatınla ilgili istediğin noktaya ulaşmaya çok az kaldı. Daha önceki yıllarda vermiş olduğun ama unuttuğun sözler olabilir. Bunu tekrardan bir düşün derim. Sana ihtiyacı olanın her zaman sorgulamadan yardımına koşmuşsun, şimdi sıra onlarda. Bu hafta senin için öylesine güzel geçecek ki, bulunduğun her ortama adeta güneş gibi doğacaksın. Bazı konularda ciddiyetini geride bırakmalısın ki hayatın tadını çıkarabilesin.

Akrep Burcu (24 Ekim- 23 Kasım)

Hayatında çok fazla gereksiz insan var ve sen bu insanlar yüzünden adeta binlerce parçaya bölünmüş gibisin. Gerekli kişilerle arana olması gereken mesafeyi koymalısın ki, sevdiklerinde daha kaliteli vakit geçirebilesin. İnsan her zaman ektiğini biçer. O yüzden kalbini kıranı affet, kötü laf diyeni affet hatta seni üzeni bile affet. Hayat üzülmek için çok kısa. Özellikle bu hafta sevdiklerinde vakit geçirmelisin. Bazı ayrılıklar yaşayabilirsin ve bundan dolayı çok üzüleceksin. Bazı kapılar yüzüne kapılacak ve her şeyin bittiğini sanacaksın ama unutma hayat her zaman sürprizlerle doludur.

Yay Burcu (24 Kasım- 22 Aralık)

Okunu hep tam noktadan vuruyorsun. Bu senin için büyük bir avantaj. Çünkü neye ulaşmak istediğini biliyorsun yani bir hedefin var. Aklında ne yapacağını kurgulayan ve bu doğrultuda giden insan hep başarılı olur. Etrafında gelişen olaylara tek taraflı bakma ve objektif bir tavır sergile. Birkaç gün içerisinde içinde sebebini bilmediğin bir mutluluk olacak ama unutma hayatın sana hediyesi olabilir ve belki de bu mutluluk o hediyenin işaretidir. Bazen aklına koyduğunu yapmamakta yarar var çünkü ilerleyen zamanlarda yaptıklarımızın cezasını ağır bir şekilde ödeyebiliriz. Aman dikkat et.

Oğlak Burcu (23 Aralık- 20 Ocak)

Aile içerisinde yaşadığın sorunlardan dolayı son günlerde oldukça yıprandın. BU yüzden herkesten uzaklaşıp kafa dinlemeye ihtiyacın var. Kahve- kitap- manzara üçlüsünden oluşan bir kombo yapabilirsin. Kendinle baş başa kalmayı öylesine özlemişsin ki başka hiçbir şey umurunda değil gibi davranmaya başlamışsın. Ne zaman zorda kalsan sana destek olmak için yanına koşan biri var. Bu kişinin değerini bilmelisin ve onu artık üzme. Olumsuz ya da olumlu anlamda bazı değişimler yaşayabilirsin. Tembellik yapma, harekete geç ve mutluluğun yolunda ol.

 

Kova Burcu (21 Ocak- 19 Şubat)

Uzun süredir hayalini kurduğun bir şey var. Bu hayalinin gerçekleşmesine gerçekten az bir süre kalmış. Hayatındaki kilit noktayı ailen oluşturuyor, onların değerini bilmelisin. Konuşmaktan öylesine yorulmuşsun ki, yakınlarının senin suskunluğundan ders çıkarmasını istiyorsun ama herkes senin gibi duyarlı olmayabilir. Maddi konuda sıkıntı yaşayabilirsin bu hafta ama üstesinden gelip, her şeyin keyfini çıkaracaksın. Bu haftalarda seyahat etmen gerekebilir aman sağlığına dikkat et. Gerçekten çok çalışıyorsun ve bunun manevi olarak karşılığını alma vakti geldi. Hadi bakalım artık hayat sana güzel.

 

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Yaşadığın veya etkilendiğin olaylara karşı adeta saplantılı bir yol izliyorsun. Kendine zarar vermemek için bu huyundan bir an önce uzaklaşmalısın ki mutlu olabilesin. Bazı konularda en yakın arkadaşlarınla kırgınlıklar ve hatta küskünlükler yaşayabilirsin. Bunun üstesinden gelmek elbette senin elinde. Hayatında olup da sana değer veren kim varsa onun elinden sımsıkı tut ve hiç bırakma. Kendinizi geliştirmek için bazı kurslara katılabilirsiniz veya evde etkinlikler yapabilirsiniz. Yeniliklere her zaman açtınız kendinizi ve bu özelliğiniz sayesinde oldukça da dikkat çekeceksiniz.

*

*

*

GİZEM AKTAŞ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahin SUKAP çalışmalarını yerinde inceledi
Şahin SUKAP çalışmalarını yerinde inceledi
Zeybek ziyaretçilerini makamında kabul etti
Zeybek ziyaretçilerini makamında kabul etti