Bunların derdi yurt değil

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile AK Parti Koordinatörü Hüseyin Sezen AK Parti’den önce Afyonkarahisar’daki yurt kapasitelerinin 3 bin olduğunu bu rakamın bugün 13 bin 700’lere çıktığını söyledi

Bunların derdi yurt değil
Bunların derdi yurt değil Admin
Bu içerik 77 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda, “Bir CHP milletvekili, ilimiz merkezinde deprem raporları çürük çıkan dayanıksız yurt binaları üzerinden provokasyon yapmaya çalışıyor. Artık herkesin bildiği gibi bu zihniyetin en iyi yaptığı şey provokasyon. Ancak biraz araştırsalar kendileri de görecekler ki AK Parti'den önce Afyonkarahisar ve ilçelerimizde yurt kapasitesi 3 bin iken bugün 13 bin 700'dür ve il merkezindeki yurtlarda boş oda vardır. Başvuru yapan tüm öğrenciler yerleştirilmiştir. Halkı kin ve nefrete gark etmek isteyen bu zihniyet hep saldırısını sürdürecek ancak asla başarılı olamayacaktır”

 ÇÜRÜK ZİHNİYET

AK Parti eski İl Başkanı Hüseyin Sezen ise yaptığı paylaşımda, “Belediyelerde göreve gelir gelmez yurtları kapatmakla işe başlayanlar, 2002’de Afyonkarahisar'da 3 bin olan yurt sayısını 2021’de 13 bine çıkaranları eski bir bina üzerinden eleştiriyor. Oysa çürük olan bina değil, binayı eleştiren zihniyettir. Kaldı ki şartları dolayısıyla kapatılan yurtların tamamının kapasitesi, açılan sadece 1 yurdun 3'te biri kadardır. Kısaca bunların da yurt diye derdi yoktur. Olsaydı 78 yılda heykel yerine yurt yaparlardı. İddialarında samimi olanlar açıkta kalan bir öğrenci göstermekle mükelleftir” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#hüseyinsezen #afyon #akparti #ibrahimyurdunuseven #siyaset
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeybek ziyaretçilerini makamında kabul etti
Zeybek ziyaretçilerini makamında kabul etti
Yörex Fuarı’nı ziyaret etti
Yörex Fuarı’nı ziyaret etti