250 Genç Frig Vadisini Gezdi

Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamına Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve yürütücülüğünü Afyonkarahisar Girişimci Genç Liderler Derneğinin yaptığı Lider Genç Kitap Kahve Projesi gönüllü ekibiyle beraber Frig Vadisine gezi düzenlendi

250 Genç Frig Vadisini Gezdi
250 Genç Frig Vadisini Gezdi Admin
Bu içerik 144 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen geziye Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gönüllü ekibi katıldı.Afyonkarahisar'ın önde gelen gazetecilerinden Mehmet Abdioğulları aracılığıyla Vali Gökmen Çiçek’e video kaydı gönderen Dernek Sekreteri Meryem Aracı, “Sayın Valimize bize bu kültürel geziye katılma fırsatı sunduğu için Girişimci Genç Liderler Derneği adına şükranlarımı sunuyorum. Her zaman olduğu gibi gençler adına özenle düşünülmüş olan gezi etkinliği bizler için oldukça faydalı. Bu doğrultuda Sayın Valimiz Gökmen Çiçek başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

FRİG VADİSİ GELİŞİYOR

Ayrıca Dernek Basın Sorumlusu Nalin Ayaz ve Dernek Gönüllü Ekibinden Şerife Nur Balta sahada bulunan gazetecilere röportaj vererek, “Geziye katılım kapsamında Girişimci Genç Liderler Derneği olarak hem fiziksel aktivitenin sağlığa yararı hem de gezinin kültür içeriğinin zenginliğiyle çok başarılı bulduğumuz bir gezi oldu. Frigya Afyonkarahisar için önemli bir yer olmakla beraber gittikçe gelişen bir yapıya sahip. Bu bağlamda geziye katılmak bizler için çok kıymetli” dedi.Frigya Gezisi Yürüyüşü kapsamında Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve gönüllü ekibiyle birlikte sahada aktif bir şekilde bulundu. Geziye Girişimci Genç Liderler Derneği Sekreteri Meryem Aracı, Dernek Basın Sorumlusu Nalin Ayaz ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Tuğçe Aktürk; gönüllü ekibi ve 250’ye yakın genç gönüllü katıldı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#frigvadisi #mehmetabdioğulları #gökmençiçek #girişimcigençliderlerderneği #kitapkahve
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Kış Modası Başladı
Kış Modası Başladı