Kitap Fuarına büyük ilgi

3'üncü Afyonkarahisar Kitap Fuarı, açıldığı günden bu yana ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Hafta sonu 20 bin ziyaretçiyi ağırlayan Fuar'ın sonuna kadar 100 bini aşkın ziyaretçi bekleniyor

Kitap Fuarına büyük ilgi
Kitap Fuarına büyük ilgi Admin
Bu içerik 106 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar'da kitapseverlerle okuyucuları buluşturan Kitap Fuarı, Motorsporları Merkezi'nde tüm hızıyla sürüyor. Açıldığı gün ve hemen sonrasında 20 bin ziyaretçiye kapılarını açan 3. Afyonkarahisar Kitap Fuarı, öğrencilerin de ilgisini çekiyor. Lise, ortaokul ve ilkokul öğrencileri, Kitap Fuarı'nı ziyaret ederek yazarlarla tanışma imkânı buluyor.Kitap Fuarı'nı düzenleyen AS Fuarcılık Koordinatörü Mehmet Abdioğulları, "Öğrencilerimiz ile birlikte velilerimiz, kitapsever vatandaşlarımız da Kitap Fuarı Sergimizi renklendiriyor. 2020 yılında pandemi nedeniyle gerçekleştiremediğimiz Kitap Fuarı'na gösterilen ilgi bizi memnun ettiği gibi insanların kendilerini ifadelendirecekleri mecraları da özlediklerini gösteriyor" dedi.

SAHAF SOKAĞI’NA BÜYÜK İLGİ

Kitap Fuarı'na bu yıl Sahaf Sokağı da eklendiğine dikkat çeken Abdioğulları,"3. Afyonkarahisar Kitap Fuarı'nda bu yıl bir ilk gerçekleştirildi ve etkinlikte sahaflar da yer aldı. Sahaflar, İstanbul'daki fuarlara katılır, bugüne kadar bir TÜYAP'a bir de, Kocaeli'ndeki fuara katıldılar; 3. Afyonkarahisar Kitap Fuarı, sahafların Anadolu’daki ilk fuarları, onların da mutlu olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.Bu yıl Kitap Fuarı'nda Afyon Kocatepe Üniversitesi AKÜ Mobil takımının hazırladığı iki elektrikli aracın da tanıtıldığını hatırlatan Abdioğulları, "Bu deneyimi yaşayan gençler, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği hakkında bilgi sahibi oluyor, birçok genç kardeşimiz bu araçları gördükten sonra 'ben mühendis olacağım' demeye başladı." değerlendirmesinde bulundu.

>>ODAK HABER MERKEZİ

#mehmetabdioğlu #AKÜ #kitapfuarı #pandemi #motorsporlarımerkezi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Kış Modası Başladı
Kış Modası Başladı