HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftalık burç yorumları her hafta #odakmagazin'de

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI Admin
Bu içerik 95 kez okundu.

 

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Hayatınızın içinde bulunan ve başta siz olmak üzere çevrenize zarar verenleri bir an önce uzaklaştırmalısın. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir plan var ve bu hafta gerçekleşme ihtimali çok yüksek ama fazla umutlanmayın çünkü bazı ufak aksilikler çıkabilir. Sağlık konusunda hem ruh hem de fizikken bazı ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz bu yüzden bir an önce doktora gidin. Aşk hayatınızda daha önce hiç ummadığınız mutluluklar yaşayabilir ve duygularınız tam anlamı ile netlik kazanacak. Tek başınıza kalıp kafa dinlemek istiyorsunuz ama bunun için fırsatınız olmayabilir.

 

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Elinizdeki parayı düzenli bir şekilde harcayın ve gereksiz alışveriş yapmaktan kaçınmalısınız. Eğer bir sağlık probleminiz varsa bunu hafife almayın ve doktora giderek muayene olun. Aklınıza takılan konuklarda araştırmacı olun ki istediğinizi daha kolay elde edebilirsiniz. Adaletli, saygılı, sevgili ve hoşgörülü olmaya dikkat edin. Sosyal ilişkilerinizde bazı sorunlar olmuş daha önce ama bunların hepsi geride kaldığı için kafaya hiçbir şey takmayın. Hayatınızdaki bazı konularla ilgili büyük ölçüde rahatlama yaşayacaksınız. Bu hafta sizi güzel haberler ve olaylar bekliyor.

 

İkizler Burcu (22 Mayıs- 21 Haziran)

Aşk hayatınızdaki karşı tarafa karşı daha düşünceli hareket etmelisiniz ve daha duyarlı olmalısınız. Özellikle bu hafta bazı konularda başkalarına karşı daha duyarlı hareket etmeye devam edin. İşitsel ve görsel olarak yorulacağınız bir dönemden sağlıklı bir şekilde çıkmışsınız bu durumun gidişatına son derecede dikkat etmelisiniz. Bazı olaylara karşı ani tepkiler veriyorsunuz ama haklı olsanız bile tartışmanın büyümemesi için biraz daha sakinliğinizi korumalısınız. Kariyer alanında yükselmeye başlayacağınız bir dönemde olabilirsiniz, heyecanınıza yenik düşmeyin. Aman dikkat edin.

 

Yengeç Burcu (22 Haziran- 23 Temmuz)

Aile üyeleriniz ile çok güzel vakitler geçireceksiniz. Özel hayatınızla ilgili aklınıza takılan bazı ciddi konular var ama kendi kendinize dert edinmektense karşı taraf ile bu konuları konuşup bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Arkanızdan çok fazla oyunlar dönüyor ve bu hafta bunları görme vaktiniz geldi diyebilirim. Hafif sağlık sorunları ile yeni haftaya başlayabilirsiniz ama endişe verici bir durum olmaması için özen göstermelisiniz. Mutluluğunuzun tavan yapacağı bir süreç içerisinde girebilirsiniz ama aksi bir durum olursa eğer uyumsuzlukları da olumlu anlamda değerlendirebilirsiniz.

 

Aslan Burcu (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Hayatınızdaki kişiye karşı daha kibar olmalısınız ve ilişkinizin dengesini bozmamak için daha çok dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Egonuzun seviyesini biraz daha düşürmelisiniz çünkü kariyer hayatınızla ilgili bazı değişiklikler olabilir. Çok yoğun olacağınız bir hafta olacak ve bu yüzden ruhunuz da bedeniniz de haddinden fazla yorulacak. Dijital eşyalarınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Elinizdekinin değerini biliyor olabilirsiniz ama bunu karşı tarafa da açık bir şekilde ifade etmelisiniz. Hayatınızdaki kişi sizin ona verdiğiniz değeri duyma istiyor olabilir.

 

Başak Burcu (22 Ağustos- 23 Eylül)

Maddi anlamdaki harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Hayatınızda kim olursa olsun eğer size karşı sevgisini hissetmiyorsanız bunu onunla karşılıklı konuşup belirli bir yol çizebilirsiniz. Bu hafta bazı kayıplar yani hayatınızdan çıkarma gibi durumlar yaşayabilirsiniz ama kaybettim diye üzülmeyin çünkü bu kayıplar size büyük bir rahatlama getirecek. Kazandığınız paranın değerini iyi bilmelisiniz ve unutmayın ki para suyunu çabucak çeker. Yaratıcılığınızı arttıracak etkinliklerle ilgilenebilir, kendi mutluluğunuz için çabalayabilirsiniz. Aile iletişiminizde bazı sorunlar var ama hepsi son bulacak.

 

Terazi Burcu (24 Eylül- 23 Ekim)

Bazı konularda dengesiz hareketlerde bulunuyorsunuz ve bu yaşadıklarınız sizi oldukça yıpratabilir. Aklınızı kurcalayan bazı konular var ve bununla ilgili bir arkadaşınızdan destek alabilirsiniz. Kendinizi mutlu etmek için bazı aktiviteler yapabilir, arkadaşlarınızla buluşup dertleşebilirsiniz. Bazı konularda gereğinden faza tepki gösterdiğiniz için çok büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Abartılı davranışlardan kaçının ki duygularınızın esiri haline gelmeyin. Huzurun temsilcisi haline gelmek için daha sakin, duyarlı ve bilinçli olmalısınız. Bu hafta sessiz kalın ve etrafınızı biraz gözlemleyin, bakalım neler olacak.

 

Akrep Burcu (24 Ekim- 23 Kasım)

Hayatınızdaki insana karşı daha duyarlı hareket edin ve kuşku duymayın. Gereğinden fazla kıskanç davranıyorsunuz ve bu yüzden bazı sorunlarla baş başa kalabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken daha sakin bir ses tonu ile konuşun. Duygularınızı doğru yer ve zamanda ifade etmiyorsunuz ama unutmayın ki bazı anlarda susmak gerekiyor. Ağız sağlığı konusunda ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz doktora gitmeyi unutmayın. Hayata karşı daha olumlu bakmayı deneyin çünkü hayat her şeye rağmen çok güzel. İş hayatınızda karamsar düşüncelere bürünmeye gerek yok. Her şey yoluna girecek.

 

Yay Burcu (24 Kasım- 22 Aralık)

Sosyal hayatınızda yoğun ve aktif olacağınız bir döneme girdiniz. Yanlış anlaşılmalar yüzünden keyfinizi kaçırmaya hiç gerek yok. İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize ve konuşma biçiminize dikkat etmelisiniz. Kazandığınız paranın değerini iyi biliyorsunuz ama cimri olmaya da gerek yok. Anı yaşamaya bakın. Sorumluluklarınızın son derece farkındasınız ve bu huyunuz sayesinde özellikle bu hafta farklı kapılardan girip mutluluğu yakalayabilirsiniz. Aşk yaşamınızla ilgili tatsız konular olabilir ancak karşı tarafı yargılamadan önce sakin bir şekilde dinleyin ki doğru kararlar verin.

 

Oğlak Burcu (23 Aralık- 20 Ocak)

Bu haftanın başlarında kendinizi canınızı sıkan bazı durumların içinde bulabilirsiniz ama sakinliğinizi korumaya dikkat edin. Uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılıklı sohbet edebilir ve keyfinizi yerine getirebilirsiniz. Bazı konulara çok takılıyorsunuz ve bu sizin tadınızı kaçırıyor. Takıntılı olmamaya özen gösterin. Kariyer anlamında ciddi anlamda ilerleme elde edebileceğiniz bir dönem içerisinde girdiniz ama önünüze çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizde daha tutarlı olun ve hayatınızda olan kişinin değerini bilip ona olan sevginizi göstermekten hiç çekinmeyin.

 

Kova Burcu (21 Ocak- 19 Şubat)

Bu hafta boyunca adalet hep sizden yana olacak. Aile üyeleriniz arasında bazı problemler çıkabilir ama bu sorun da iyice uzamadan bir çözüme kavuşturun. Hiç beklemediğiniz yüklü bir miktar para avucunuzun içine düşebilir ama harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. İş konusunda gerçekten mutlu olacağınız kapılar açılacak ama bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Beklentileriniz ve planlarınız konusunda yenilik yapmak yerine yarım kalmış işlerinizin tamamlanması için çabalayın. Aşk hayatınızda şanslı olacağınız bir dönem içerisine giriyorsunuz, mutluluk size çok yakın.

 

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Kafanızda sizi gereğinden fazla rahatsız eden bazı konular var ama bu duygudan bir an önce kurtulmaya bakın. Enerjinizin artacağı bir dönemdesiniz ve bu enerji etrafınızdakilere de mutluluk aşılayacak. Hayallerinizin gerçekleşmesi için son bir adım kalmış gibi görünüyor bu yüzden biraz daha sabırlı olmalısınız. Duygusallığı bir kenara bırakıp başkalarına karşı daha fazla güvenmek için kendinizdeki o gizli gücü ortaya çıkartın. Geçmiş dönemlerde yaşadığınız sorunlardan arınacaksınız. Kendinizi mutlu etmek için fazla para harcamayın aman dikkat edin de paranız uçup gitmesin.

>>>GİZEM AKTAŞ

 

 

 

 

#burçlar #burçyorumu #astroloji #güneşburcu #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Kış Modası Başladı
Kış Modası Başladı