İTALYA’DA AFYON’U TEMSİL ETTİLER

İtalya’da düzenlenen 55’inci Uluslararası Marmomacc Mermer Tasarımı ve Teknolojileri Fuarı’nda, Afyonkarahisar’ı temsil eden firmalara ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel tarafından teşekkür plaketi verildi

İTALYA’DA AFYON’U TEMSİL ETTİLER
İTALYA’DA AFYON’U TEMSİL ETTİLER    Admin
Bu içerik 127 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel, “Afyonkarahisarımız’ı, ilimizin önde gelen sektörü olan mermerciliğimizi İtalya’da temsil ederek bizleri gururlandıran firmalarımıza, ATSO adına hazırlanan Teşekkür Plaketi’ni vermekten mutluluk duydum. Sektör temsilcilerimizin başarılarının devamını dilerim” dedi.

FUARA KATILAN FİRMALAR

İtalya’da Afyonkarahisar’ı temsil eden firmalar şöyle:Alimoğlu Mermer Granit San. Tic. A.Ş.,Bkm Mermer ve İnşaat Nak. San. Tic.Ltd. Şti., Gürel Mermer San. veTıc. A.Ş.,Kaptanlar Makina ve Hidrolik Sanayi Tic. Ltd.Şti., Martolia Mermer Maden İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şahin Kardeşler Elektrik ve Mermer San. Taah. ve Tic. Ltd. Şti.,Şenler Mermer San. Tic. A.Ş.,ŞuaypDemriel Madencilik İnş. İth. İhr. San. ve Tic.Ltd. Şti., Turan Bekişoğlu Dış Tic. A.Ş., Temmer Madencilik İnş. San. Tic. A.Ş.,Traverten Mermer End. İnş. San ve Tic. Ltd. Şti.,Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Tic. A.Ş., Uğur Mermer San. Tic.Ltd. Şti. (King Blue Stone)

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 

#italya #alimoğlumermer #TOBB #adnandemirel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Kış Modası Başladı
Kış Modası Başladı