Advert

Demokrat Parti’den Ahmet Şahin’e açık tehdit

Demokrat Parti’den göreve seçildiği günden itibaren yalnız bırakıldığını söyleyerek istifa eden İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e Demokrat Parti İl Başkanı Hikmet Bülbül tehditler yağdırdı; “Kahpelik affedilemez. Kahpelik ve ihanetin elbet bedeli olacaktır”

Demokrat Parti’den Ahmet Şahin’e açık tehdit
Demokrat Parti’den Ahmet Şahin’e açık tehdit Admin
Bu içerik 301 kez okundu.

DP İl Başkanından Belediye Başkanına açık tehdit;

‘İhanetin bedeli olacaktır’

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Demokrat Parti'den İscehisar Belediye Başkanı seçilen Ahmet Şahin, “Geride bıraktığımız süreç içerisinde seçim vaatlerimi gerçekleştirebilmem için yaptığım tüm çalışmalarda yalnız bırakıldığım bir gerçektir. İscehisar ve İscehisar halkı her zaman en iyi hizmete layıktır. Hem halkıma verdiğim sözlerimi yerine getirebilmek, hem de İscehisar'ıma daha iyi hizmet edebilmek amacıyla üyesi bulunduğum Demokrat Parti'den istifa ediyorum” diyerek partisinden istifa etmişti.

  KAHPELİK AFFEDİLEMEZ

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in istifası üzerine Demokrat Parti İl Başkanı Hikmet Bülbül ve İscehisar İlçe Teşkilatı küstahça tehditlerde bulundu. Yapılan açıklamada, “Bir gramlık insaniyet, vicdan, izan, ahlak ve utanma duygusu olan bir kişinin böyle bir kararı alması düşünülemez. Hemşehrilerimizin iradesini, kendi namusu ve haysiyetini küçük menfaatleri için satabileceği ve onursuz bir yol izleyebileceğini öngörmediğimiz bir kişiyi aday yaptığımız için İscehisar halkından özür diliyoruz! Kahpelik affedilemez! Kahpelik ve ihanetin elbet bedeli olacaktır” ifadeleri kullanıldı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

#demokratparti @ahmetşahin @hikmetbülbül #afyondemokratparti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Odak Gazetesini inceledi
Odak Gazetesini inceledi
BAŞKAN ULUÇAY’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ULUÇAY’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI