Ya olacak ya olacak

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk oldu. Kanal 3’ten canlı yayınlanan programda konuşan Başkan Zeybek teleferik konusuna açıklık getirdi; “Teleferiği yapacağım”

Ya olacak ya olacak
Ya olacak ya olacak Admin
Bu içerik 157 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Dobra Dobra’da teleferik konusunda açık ve net konuştu;

Kanal 3’ten canlı olarak yayınlayan Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Afyonkarahisarlıların uzun süredir beklediği teleferik konusuna açıklık getiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Teleferiği Afyonkarahisar’ımıza kazandıracağız. Önce yap-işlet-devret modeliyle ihaleye çıkacağım. Bu olmazsa Afyonkarahisar Belediyesi olarak teleferik projesini biz hayata geçireceğiz. Teleferik ya olacak, ya olacak. 20 güne kadar teleferik ihalesine çıkacağız” dedi.

SEVDAMIZ AFYONKARAHİSAR

Yaklaşık 3 saatlik süren programda vatandaşlardan gelen sorulara da cevap veren Başkan Zeybek, önemli açıklamalarda bulundu. “Hepimizin ortak sevdası Afyonkarahisar” diyen Başkan Zeybek, “Başkanlığımda 2 buçuk yıl sona erdi. Herkesin Mehmet abisi özelliğimiz devam ediyor. Belediyeye gelen gelirler azalsa da yatırımlar durmadı. Verdiğimiz vaatlerin 20’ye yakınını tamamladık. Niyet hayır olunca akıbette hayır oluyor. Ankara’dan hiç elimiz boş dönmedik” dedi.

430 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek bugüne kadar 430 milyon TL’lik yatırımın gerçekleştirdiklerini belirterek, refüj ve asfalt çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Afyonkarahisar’da 41 park yapıldığını ve 24 km’lik ise bisiklet yolu yapımına başlanıldığını ifade eden Başkan Zeybek,  Uzun Çarşı, Millet Bahçesi projelerini de hayata geçirmek için büyük çaba sarf ettiklerini söyledi. Başkan Zeybek, balon firmalarının Frig Vadisi’ni çok beğendiğini, hatta Vadi’nin Ürgüp’ten güzel olduğunu söylediklerini dile getirdi.  >>ODAK HABER MERKEZİ

 

@mehmetzeybek #dobradobra @mehmetemingüzbey #afyon @afyonbelediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahin SUKAP çalışmalarını yerinde inceledi
Şahin SUKAP çalışmalarını yerinde inceledi
Zeybek ziyaretçilerini makamında kabul etti
Zeybek ziyaretçilerini makamında kabul etti