Advert

Bir ödül de Cosmo Hair Expo’dan

Estetik, Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı ‘Beauty Life Expo’ ile Saç Kozmetik Kuaför Ekipmanları Fuarı ‘Cosmo Hair Expo’, Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açtı

Bir ödül de Cosmo Hair Expo’dan
Bir ödül de Cosmo Hair Expo’dan Admin
Bu içerik 85 kez okundu.

Fuarda değişik illerden gelen berber ve kuaförlerin Show ekipleri birbirinden güzel saç kesimi ve bakımı performansı sergilediler.  Katılımcı Show gurupları arasında en büyük ilgiyi ise Afyon ekibi görürken, ekibimiz ilimize ödülle döndü.

3 Ekim Pazar günü  Antalya ANFAŞ Fuarın'da sahne alan Afyon Show Team ekibi sergiledikleri yüksek performans ve sanatsal faaliyetlerini görsel bir şova dönüştürdüler.

OTOBÜSLERLE KATILAN 150 KİŞİ DESTEK VERDİ

Afyon Show Gurubu Başkanı, aynı zamanda Berberler ve kuaförler oda Başkan Yardımcısı Suat Uygur, ilimizden 150 kişi ise otobüslerle Afyon Show grubuna destek vermek için fuara katıldıklarını belirtti.

Birbirinden uzman kişilerin kıyasıya yarıştığı berber ve kuaförler şovunda Afyon ekibinin büyük bir başarıya imza atarak ödüller kazandığını aktaran Başkan Uygur, meslektaşlarının sergiledikleri birbirinden güzel performansların tüm katılımcılar tarafından alkışlandığını söyledi.

KISA SÜREYE RAĞMEN BAŞARI YAKALADIK

Güzel bir yarış olduğunu belirten Başkan  Suat Uygur; "Hemen hemen her ilin Bir Show gurubu var.  Bizde burada bu eksikliği gördük. Bir çalışma içersine girdik ve kısa bir süre içerisinde Show gurubumuzu oluşturduk.  Gururluyuz Show gurubumuzu kısa süre önce oluşturmamıza rağmen büyük bir başarı sergilediler.  Buradan gece gündüz demeden fedakar bir çalışma sergileyen Show ekibimizde yer alan Uğurcan Gölünük, Çiğdem Daşdelen, Murat Sivrihisar, İhsan Uygur, Merve Karaman, Ömer Fındık, Zeynep Özen, Ali Ardıç'a ve  bizleri fuarda yalnız bırakmayan katılım sağlayan, işleri nedeniyle gelemeyen gönülleriyle destekleyen tüm Berber ve Kuaför Meslektaşımıza teşekkür ederim" dedi. HABER: BETÜL ÖZDEMİR

 

#CosmoHairExpo #berbervekuaförler #suatuygur #antalya #anfaşfuarmerkezi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Odak Gazetesini inceledi
Odak Gazetesini inceledi
BAŞKAN ULUÇAY’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ULUÇAY’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI