Advert

ÖĞÜÇ: “Artık bir aile olduk”

Fetillife Sağlık Grubu, Afyonkarahisar’daki 6 Oda Başkanı ile protokol imzaladı. İmzalanan protokol kapsamında Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Elektrik Mühendisleri Odası, Harita Mühendisleri Odası, Jeoloji Mühendisleri Odası ve Makine Mühendisleri Odası Üyeleri Fertillife Sağlık Grubundan indirimli olarak yararlanacak

ÖĞÜÇ: “Artık bir aile olduk”
ÖĞÜÇ: “Artık bir aile olduk” Admin
Bu içerik 149 kez okundu.

Protokol öncesi bir konuşma yapan Fetillife Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Fatih Öğüç, “Afyonkarahisar Mimarlar Odası ile yapacağımız protokol bizim gönül birliğimizdir. Kendilerine ülkemizin kalkınmasına verdikleri destekten dolayı küçükte olsa yanlarında olmak istedik. İnşallah bu gönül birliğimiz İstanbul ve Afyonkarahisar’daki hastanelerimizde var olacaktır. Bu kadar değerli ve güzel camiaya hizmet vermek kurumum adına onur vericidir. Bu vesile ile sizlerin vermiş olduğu hizmetlere teşekkür ediyoruz. Bu teşekkürün bir hediyesi olarak ta küçük ve basit anlaşmamızı imzalıyoruz” dedi.

YAPILAN PROTOKOL BİR AKİTTİR

Yapılan protokol hakkında bilgiler veren Öğüç, “Bu protokol bir akittir. İki kurum arasında rakamlar, sözler, oranların hiçbir önemi yok. Bu iki kurum arasındaki dayanışmayı temsil ediyor. Biz Türkiye’nin her yerindeki Mimarlar Odası ve üyeleri ile birlikte Fertillife Sağlık Grubu olarak hizmet anlayışı ile en üst düzeyde onları memnun edecek, mutlu edecek sağlık hizmetlerini taahhüt ediyoruz. Artık bir aile olduk ve bunun taahhüdüdür. Buradan kendilerine bu güzel anlaşma için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İMZALAR ATILDI

Yapılan konuşmaların ardından Afyon Mimarlar Odası Başkanı Süleyman Bircan, Afyon İnşaat Mühendisleri Odası Başkan Ahmet Neoldum, Afyon Elektrik Mühendisleri Odası Başkan Çetin İnce Afyon Harita Mühendisleri Odası Başkanı Çağdaş Göker, Afyon Jeoloji Mühendisleri Odası Başkan Selçuk Altıntuğ ve Afyon Makine Mühendisleri Odası Başkanı Mahir Burhan protokolü Fertillife Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr.  Fatih Öğüç ile birlikte imzaladılar.

HABER:BETÜL ÖZDEMİR

 

#fatihöğünç #süleymanbircan #mimarlarodası #FertillifeSağlık #sağlık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Odak Gazetesini inceledi
Odak Gazetesini inceledi
BAŞKAN ULUÇAY’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ULUÇAY’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI