Yarım Elma Derneği yeni yerine taşınıyor

Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, çok yakın bir zamanda yeni yerinde hizmet vermeye başlayacak

Yarım Elma Derneği yeni yerine taşınıyor
Yarım Elma Derneği yeni yerine taşınıyor Admin
Bu içerik 85 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

16 yıl önce Afyonkarahisar’lı hayırsever vatandaşlar tarafından kurulan Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gıda Bankasının hizmet verdiği Alimoğlu Ailesine ait Hacıpaşa Hamamından ayrılarak, Afyonkarahisar Valiliği yanında bulunan eski Dumlupınar İlkokulu binasına taşınarak hizmet vermeye başlayacak.

DERNEĞİMİZ 16 YIL ÖNCE KURULDU

Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gıda Bankasının yeni yerine taşınacağının müjdesini veren Dernek Başkanı Erol Öztürk, “16 yıl önce bir avuç hayırsever tarafından kurulan ve kimsesizlerin kimi olma adına yola çıkan Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gıda Bankası hizmet verdiği Alimoğlu ailesine ait Hacıpaşa hamamından ayrılarak yeni mekanı olan Dumlupınar ilkokuluna yakında taşınacaktır” dedi.

ÇOK KASI ZAMANDA TAŞINACAĞIZ

Mekanı derneğe tahsis eden Alimoğlu ailesine bütün dernek üyeleri adına teşekkür eden Öztürk, “Ahirete göç edenlerine Allah'tan rahmet kalanlara sağlık ve afiyet diliyorum. Derneğimize Dumlupınar İlkokulunu tahsis eden başta Valimiz Gökmen Çiçek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban olmak üzere İl Genel Meclisi üyelerine ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy’a çok teşekkür ederim. Tarihi binamızın bakım ve onarımını tamamladıktan sonra buraya taşınacağız. Bugüne kadar yanımızda olan basınımızın değerli bütün üyelerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. >>GÖKHAN KOCAASLAN

 

#yarımelmaderneği #erolöztürk #gökmençiçek #afyon #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Köyümde yaşamak için birsürü nedenim var projesi umut oluyor
Kış Modası Başladı
Kış Modası Başladı