Sıcak asfalt serilecek

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatlarıyla geçtiğimiz aylarda İncirli Mahallesine açılan yeni yolda sıcak asfalt serimi öncesi kaldırım ve zemin hazırlığı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Sıcak asfalt serilecek
Sıcak asfalt serilecek Admin
Bu içerik 72 kez okundu.

Dinar İlçesi Fatih Mahallesi ve İncirli Mahallesinde bulunan vatandaşların Şakir Ünver İlkokuluna, Stadyuma, Kapalı Spor Salonuna ve Şehir merkezine kolay ulaşım sağlayabilmesi ve trafiğin rahatlaması için açılan yolda sıcak asfalt serimi öncesi alt yapı çalışmaları tamamlanarak kaldırım ve zemin hazırlığı çalışmalarına başlandı.Kaldırım ve zemin hazırlığı çalışmaları ile birlikte aydınlatma çalışması da yapılarak güzel bir yürüyüş yolu vatandaşların kullanımına sunulacak.

BAŞKAN YERİNDE İNCELEDİ

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Nihat Sarı, “İlçemizde vatandaşlarımızın rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlaması adına gerekli yerlerde yol genişletme çalışması ve yeni yollar açıyoruz. Bu bağlamda İncirli mahallemizde geçtiğimiz aylarda açmış olduğumuz yeni yolun alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kaldırım ve zemin hazırlıkları ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Aydınlatma çalışması yaparak aynı zamanda vatandaşlarımızın rahat bir şekilde yürüyebileceği yürüyüş yolunu da kullanıma açmış olacağız. İnşallah en kısa sürede sıcak asfalt serimi çalışması ile yolumuz daha kullanışlı hale gelecek” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahin SUKAP çalışmalarını yerinde inceledi
Şahin SUKAP çalışmalarını yerinde inceledi
Zeybek ziyaretçilerini makamında kabul etti
Zeybek ziyaretçilerini makamında kabul etti