Demirel güven tazeledi

Türk Ulaşım Sendikası Afyonkarahisar Şubesi 7. Olağan Genel Kurul Toplantısında Şube Başkanlığına mevcut başkan Gökhan Demirel yeniden seçilerek güven tazeledi

Demirel güven tazeledi
Demirel güven tazeledi Admin
Bu içerik 87 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Kongreye Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Özkan, MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Yönetim Kurulu Üyelerinden Mustafa Gün ve Ramazan Eryıldız, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Ahmet Zeki Ertürk, Kamu-Sen İl Temsilcisi Mehmet Demir ve Kamusen’e bağlı şube başkanları, TÜRKAV Şube Başkanı Ahmet Nal ve çok sayıda sendika üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra divan başkanlığını Mehmet demir üyeliklerine ise Ahmet Nal İsmail akman seçildi.

MEMURLARIN GÜR SESİ OLMAYA ÇALIŞTIK

Kongre de konuşan Türk Ulaşım-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Gökhan Demirel, Türk Ulaşım-Sen olarak bugüne kadar memurların mücadele gücü olamaya, hak aramaya, haksızların karşısında durmaya, mazluma çare, ümitsizliğe ümit olamaya çalıştık. Hakkı yenilenlerin hakkını aramaya, hak yiyenlerden hesap sormaya, mazlumun gözyaşını silmeye, memurların gür sesi olmaya, çalışanların hak ve menfaatlerini korumaya, hak arama mücadelemizde her zaman ve her şartta azimle inançla mücadele etmeyi kendimize görev bildik” dedi.

DAVANIN ADAMCILIĞI OLUNMALI

Kongrenin hayırlı olması temennisinde bulunan MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığı olarak her zaman devletimizin, milletimizin sarsılmaz dinamikleri ile birlikte her daim yanında olmuşuzdur. Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben anlayışımız bu inanmışlığın tezahürüdür. Türk Ulaşım-Sen Genel kurulumuz öncelikle vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. Aldığınız görevleri Türk milleti adına şanına yakışır şekilde hiç feragat göstermeden sonuna kadar yapmanız hepimiz için ne kadar değerli ise Türk milleti içinde ancak o kadar değerli olur. Görev alacak olan arkadaşlarımızda adaletli olmalarını, vicdan ve merhametli davranmalarını istiyorum. Adamın adamcılığı değilde, davanın adamcılığı olarak bulundukları yerleri asla unutmamalıdırlar. Kongremizin tekrar hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ÜYELEŞME AÇISINDAN İLK SIRADAYIZ

Türkiye genelinde şube seçimlerinin devam ettiğini söyleyen Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak, “Üyeleşme açısından Türkiye Kamu-Sen içerisinde Türk Ulaşım-Sen birinci sıradadır” dedi. Türk Ulaşım-Sen Afyonkarahisar Şubesi genel kurulunun hayırlı olmasını diyen Albayrak, “Bizler göreve geldiğimiz bu 4 yıl içerisinde hem bizim bu 1,2 – 2 yıllık pandemi süreci hemde kısıtlı çalışmalardan dolayı zorluklar çektik. Bu sebeplerden dolayı istediğimiz yeterli alanda olamadık. Bunlara rağmen Türkiye Kamu-sen içerisinde iyi bir noktaya geldik. Üyeleşme açısından Türkiye Kamu-Sen içerisinde Türk Ulaşım-Sen birinci sıradadır. 4 yıldır da birinciliğimizi koruyoruz. Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı her yıl en çok üyeleşme sağlayan sendika olarak bizi belirlemiştir. Bununda yanında Ulaştırma Bakanlığında 4 yıldır yetkili sendikayız” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından tek liste ile girilen seçimlerde mevcut Başkan Gökhan Demirel ve ekibi tekrar güven tazeledi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#gökhandemirel #türkulaşımsendikası #mehmetkocacan #ahmetnal #türkav
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kış Modası Başladı
Kış Modası Başladı
Çöl ve Tortop açılışa katıldılar
Çöl ve Tortop açılışa katıldılar