Advert

Anneler bilinçleniyor

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından ve "EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE" eğitimi verildi

Anneler bilinçleniyor
Anneler bilinçleniyor Admin
Bu içerik 65 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince En İyi Narkotik Polisi Anne projesi kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla, yeni öğretim yılının başlamasıyla birlikte İl merkezinde görev yapan öğretmenlere online olarak 286 anne ve anne adayı, toplam 300 kişiye "En İyi Narkotik Polisi Anne" projesinin tanıtımı yapılarak UYUMA programı hakkında bilgi verildi.

KAMU GÖREVLİLERİDE ARTIK NARKOREHBER

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün verdiği eğitimler devam ediyor. Kamunun tüm birimleri bilinçleniyor. Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü TUBİM Büro Amirliği ekiplerince, Mahalle muhtarı ve çeşitli kurumlarda çalışan toplam 25 kamu Personeline "Narkorehber ve En İyi Narkotik Polisi Anne" eğitimi verildi.

ÖZEL GÜVENLİKLER DE BU EĞİTİMDE

 Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, İçişleri Bakanlığının başlatmış olduğu "En İyi Narkotik Polisi Anne" projesi ve UYUMA uygulaması kapsamında Afyon’da Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen Özel Güvenlik Görevlilerine yönelik yapılan Narko-Rehber faaliyetinde 44 kişiye bilgilendirme programı gerçekleştirildi. >>BETÜL ÖZDEMİR

 

#afyonilemniyetmüdürlüğü #eniyinarkotikpolisianne #uyumaprogramı #afyon #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Odak Gazetesini inceledi
Odak Gazetesini inceledi
BAŞKAN ULUÇAY’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ULUÇAY’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI