Afyonkarahisar uçuyor

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar 3. Uluslararası Gastro Afyon Turizm ve Lezzet Festivalini ODAK Gazetesine değerlendi. Vali Çiçek, Afyonkarahisar’ın nereye gittiği konusunda düşüncelerini paylaşarak, “Afyonkrahisar uçuyor” dedi

Afyonkarahisar uçuyor
Afyonkarahisar uçuyor Admin
Bu içerik 157 kez okundu.

Eşsiz tatlarında her medeniyetin izini taşıyan Afyon’un mutfağı, “Gastro Afyon 3. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivalini değerlendiren Vali Gökmen Çiçek, “Bir şehirde birlik ve beraberlik varsa havası bile farklı oluyor. Bir şehirde huzur varsa birçok dinamizmi harekete geçiriyor. Bizim şehrimizde de çok şükür hem Belediyemiz ve valilik olarak bizim aramızdaki birbirimize olan tutkunluk hemde her konuda birbirimize olan yardımımız ile milletvekillerimiz ve STK’larımız ile aradaki iyi ilişkiler gerçekten ilde başka bir hava estiriyor” dedi.

10 BİN KİŞİYİ AĞIRLADIK

“Özellikle son zamanlarda belediyemizin öncülüğünde MotoFest’te inanılmaz organizasyonlara imza attı” diyen Vali Gökmen Çiçek, “Şimdi ise belediyenin ev sahipliğinde muazzam bir festival yapılıyor. Diyebilirim ki Türkiye’deki en iyi organizasyonlardan bir tanesini gerçekleştiriyoruz. Ekim ayında havanın soğumasına rağmen dün 10 bin kişiyi ağırladık” diye konuştu.

GÜNDE 4-5 DEFA İSTİŞARE EDİYORUZ

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile bir programa katıldıklarını ve orada da ifade ettiklerini söyleyen Vali Çiçek, “Elele verdik Afyonkarahisar’ı uçuracağız demiştik. Gerçekten bu sözümüzde durmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye Başkanımız belediye işlerimizde bizde valilik işlerinde omuz omuza günde 4-5 defa birbirimizle istişare ederek çalışıyoruz.”

BELEDİYE BİZİM YÜZÜMÜZÜ AK ETTİ

3. Uluslararası Gastro Afyon Turizm ve Lezzet Festivaline verdiği mücadelen dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i tebrik eden Vali Çiçek, “Arkasından güzel şeyler söyleyecektim ama yüz yüze söyleyemiyorum. Ama gerçekten Afyonkarahisar Belediyesi gece gündüz çalışıyor. Her iki organizasyonda bizim yüzümüzü ak ettiler. Ben kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

BELLİ BİR ÇITAYI YÜKSELTTİK

Afyonkarahisar’ın nereye gittiği konusunda düşüncelerini paylaşan Vali Gökmen Çiçek, “Afyonkrahisar uçuyor. Yukarıya doğru çıkmaya başladı. Biz belli çıtayı yakaladık. Bu çıtayı biraz daha birliğimizi beraberliğimizi ve bütünlüğümüzü yakalarsak Afyonkarahisar birkaç yıl içerisinde ekonomisi ve ihracatı ile benim ve belediye başkanımızın verdiği sözler var bunu bekliyoruz. İnşallah sadece bu şehir bize inansın, bu şehir bize güvensin” dedi.>>>GÖKHAN KOCAASLAN

 

 

 

 

 

 

#gastroafyon #lezzetfestivali #gümüşmadalya #modernmutfakekipyarışması #gökmençiçek #mehmetzeybek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilere askerlik ve polislik mesleğini anlattılar
Öğrencilere askerlik ve polislik mesleğini anlattılar
İcikli'deki kapalı pazar yeri çalışmalarında sona gelindi
İcikli'deki kapalı pazar yeri çalışmalarında sona gelindi