Advert

Eğitime katıldılar

Afyonkarahisar Girişimci Genç Liderler Derneğinin yaptığı Lider Genç Kitap Kahve projesi kapsamında Proje Yönetim Ekibinde yer alan Ahmet Hamdi Çelikdin ve Esma Kavak Demokratik Katılım Projesi Bölge Toplantıları çerçevesinde Siyaset Gençlik ve Sivil Toplum Eğitimi aldı

Eğitime katıldılar
Eğitime katıldılar Admin
Bu içerik 110 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

31 Ekim-4 Kasım tarihlerinde International  YouthSolidarity  Association -IYSA Uluslararası Gençlik Ve Dayanışma Derneği'nin Konya'da gerçekleştirdiği 81 İlde Gençlik Siyaset ve Sivil Toplum Eğitimlerine Girişimci Genç Liderler Derneğinin yürütmüş olduğu Lider Genç Kitap Kahve Projesinin yönetim ekibi de katılım sağladı.31 Ekim akşamı tanışma yemeği ile başlayan eğitimler günde 9 saati aşkın birden fazla farklı eğitimler neticesinde 4 günde tamamlandı.Asuman Tongarlak koordinatörlüğünde gerçekleşen Demokratik Katılım projesi eğitimlerinde projeyle ilişkili birçok konuya değinildi.

BİLGİLER TAZELENDİ

Eğitime katılan Proje Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Hamdi Çekildin "Program boyunca grup çalışması öğrendiğim en kıymetli durumdu.  Bu sayede ekip çalışmasının öneminin bir kez daha tecrübe edinmiş olduk. Bunun dışında demokratik katılıma ilişkin birçok konuda da bilgilerimizi tazelemiş ve yeni bilgiler edinmiş olduk. Bu da dolu dolu bir program geçirmemizi sağladı. Bu kapsamda bana yol göstericiliği ve eğitime katılmamamdaki destekleri için Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Behlül Beşen e ve diğer proje arkadaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum" dedi. Aynı zamanda Çelikdin ile beraber eğitimde yer alan Proje YK üyesi Esma Kavak, “Her yeni günde yeni bilgilerle devam eden harika bir eğitimdi. Yeni insanlarla tanışmak ve istişarelerde bulunmak benim için çok kiymetliydi" dedi.Konya'da gerçekleştirilen eğitime çeşitli kurumlardan seçilen yaklaşık 25 kişi katıldı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

##eğitim #behlülbeşen #gençlikvedayanışma derneği #siviltoplımeoitimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Danıştay’dan Afyonkarahisar Belediyesi’nin kentsel dönüşüm kararına veto
Danıştay’dan Afyonkarahisar Belediyesi’nin kentsel dönüşüm kararına veto
Afyonkarahisar’da bilim fuarı açıldı
Afyonkarahisar’da bilim fuarı açıldı