Bilgisayar Laboratuvarı açıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluna yurtdışında yaşayan hayırsever vatandaşımız Mehmet Şimşek'in destekleriyle kurulan Bilgisayar Laboratuvarı açıldı

Bilgisayar Laboratuvarı açıldı
Bilgisayar Laboratuvarı açıldı Admin
Bu içerik 93 kez okundu.

Açılış kurdelesi Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Uygulamalı Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü İsmail Zorluer tarafından kesildi.

Açılışın gerçekleşmesinin ardından İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya Hayırsever vatandaş Mehmet Şimşek'i telefon ile görüntülü arayarak Laboratuvarda bulunan heyet ve eğitim gören öğrenciler ile görüştürdü.

İlçe Kaymakamı Kapankaya, Belediye Başkanı Sarı ve beraberindeki heyet destekleri dolayısıyla Mehmet Şimşek'e teşekkür etti.

LABORATUVAR İNCELENDİ

Öğrenciler ile bir süre sohbet eden heyet tarafından belediyemiz tarafından kazandırılan Endüstriyel Tasarım Laboratuvarında eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek Laboratuvar çalışmaları yerinde incelendi.

Yüksek Okulu Müdürü İsmail Zorluer Endüstriyel Tasarım Laboratuvarının Üniversitemize kazandırılmasında büyük destek veren Belediye Başkanı Nihat Sarı'ya teşekkür etti.

Başkan Sarı, üniversiteye her zaman destek olmaya devam edeceğini ve öğrencilerimizin her zaman yanında olacağını ifade etti.

Laboratuvar ziyaretlerinin tamamlanmasının ardından Danışma Kurulu Toplantısı öncesinde Yabancı Dil Laboratuvarında Yüksekokul Müdürü İsmail Zorluer tarafından üniversiteye verilen destekler dolayısıyla İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya’ya ve Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya teşekkür plaketi takdim edildi. HABER: MERVE CÖNK

 

#afyonkarahisar #dinarilçesi #selamikapankaya #nihatsarı #bilgisayarlaboratuvar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 3 puanı aldı
3 puanı aldı
Sevgi ile Engelsiz Yarınlara Hep Birlikte...
Sevgi ile Engelsiz Yarınlara Hep Birlikte...