Gecek Termal çağ atladı

Gecek havzasında örnek bir devremülk sisteminin ortaya konulması ve termal zenginliğin verimli kullanılması amacıyla, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Gecek Termal Anonim Şirketi’nin 23’üncü Olağan Genel Kurulu, Gecek Termal A.Ş. tesislerinde gerçekleştirildi

Gecek Termal çağ atladı
Gecek Termal çağ atladı Admin
Bu içerik 95 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Gecek Termal A.Ş.’nin 23’üncü Olağan Genel Kurulu’na ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Serteser, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çiloğlu, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Anlıak, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çavaş, Gecek Termal A.Ş. ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Şapcı, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Meclis Üyesi Mehmet Kurşun, Gecek Termal A.Ş. İşletme Müdürü Habib Öztoprak katıldı.

SALGINA RAĞMEN ÇALIŞMALAR AKSAMADI

Genel Kurul’da açılış konuşması yapan Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Çiloğlu, “Dünyada olduğu gibi ülkemiz de Kovid-19’dan dolayı 20 aydır zorluklarla mücadele ediyoruz. 20 aydan sonra sizlerle sağ salim bir araya gelmemiz, bizler için kıvanç. Bu süreçte devremülklerimiz kapalı kaldı. Termal havuzlarımız da kapalı kaldı. Termal havuzlarımızın işletmecisinden 20 ay boyunca kirayı yüzde 50 noksan aldık. Devremülk haricinde apart olarak çalıştırdığımız 9 villamızda doluluk oranımız yüzde 83. Mevcut 15 personelle çalışmalarımızı aksatmadan sürdürdük. Bu nedenle başta Gecek Termal A.Ş. İşletme Müdürümüz Habib Öztoprak olmak üzere tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Yine bizlere her zaman destek olan ATSO Meclis Başkanımıza, ATSO Yönetim Kurulu Başkanımıza, ATSO Yönetim Kurulu Üyelerimize, ATSO Meclis Üyelerimize, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca, burada bulunan camimize bir imam kardeşimizi atayan Sayın Müftümüz Sinan Kazancı’ya da teşekkür ediyorum” dedi.

“MİSAFİRLERİMİZ SON DERECE MEMNUN”

Genel Kurul’un ardından konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Çiloğlu nezdinde tüm Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ve personele teşekkür etti. Serteser, “23’üncü Genel Kurulumuzu gayet güzel bir şekilde gerçekleştirdik. 2009 yılından itibaren yaklaşık 12 senelik ATSO Yönetimimiz dönemindeki Gecek Termal A.Ş. yönetimi Gecek Termal A.Ş.’ye çağ atlatmıştır. Bütün devremülk ve apart müşterilerimiz son derece memnundur. Kendi memnuniyetlerini biz sormadan, bizzat arayarak, teşekkür ederek belirtmekteler. 12 senede ilk dönemde Sayın Bekir Şapcı Bey’in başkanlığında, son 2 dönemde de Sayın Ali İhsan Çiloğlu Bey’in başkanlığında Gecek Termal A.Ş. en iyi şekilde yönetilmiştir. Gerekli tasarruflar yapılırken, yatırımlar da gerçekleştirilmiştir. Gecek Termal A.Ş.,pandemi sürecinde de gayet iyi yönetilmiştir; şu anki bilanço değerleri de artı pozisyondadır. 2009’dan bu yana olduğu gibi, son pandemi döneminde de bir lira destek olmadan Gecek Termal A.Ş. yönetilmektedir. Bu nedenle Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ali İhsan Çiloğlu’na, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerimize, Gecek Termal A.Ş. çalışanlarına teşekkür ediyor; bundan sonraki dönemlerde de çok daha iyi çalışmalar yapılacağına inandığımı belirtmek istiyorum” diye konuştu. 

5 YILDIZLI TURİZM TESİSİ KALİTESİNDE

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de konuşmasında “Her zamanki gibi sorunsuz, sıkıntısız bir Genel Kurul gerçekleştirdik. Bu kusursuz yönetimden dolayı başta Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali İhsan Çiloğlu olmak üzere tüm Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ve personele bir kez daha teşekkür ediyorum. 2009 yılından bu yana her Yönetim Kurulu toplantısında bir öncekinden çok daha güzel bir Gecek Termal A.Ş. ile karşılaşıyoruz. Gerek devremülk sahiplerinin ifadeleri, gerekse dışarıdan gelerek burada kalan misafirlerimizden duyduğumuz gibi burası 5 yıldızlı turizm tesisi kalitesinde yönetiliyor. Bu da bizlerin göğsünü kabartıyor. 20 ay gibi uzun bir pandemi dönemini geçirmiş olmamıza rağmen, sanki hiç böyle kötü günler geçirmemişiz gibi Gecek Termal A.Ş.’nin yüzde 85-90 doluluk oranlarıyla çalışıyor olması bizler için gurur kaynağı” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Genel Kurul sona erdi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#gecektermal #afyonkarahisar #atso #mehmetsıtkımerdivenci #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 3 puanı aldı
3 puanı aldı
Sevgi ile Engelsiz Yarınlara Hep Birlikte...
Sevgi ile Engelsiz Yarınlara Hep Birlikte...