Kutsal Bir Meslek; Öğretmenlik

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı

 Kutsal Bir Meslek; Öğretmenlik
 Kutsal Bir Meslek; Öğretmenlik Admin
Bu içerik 88 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven mesajında;

"Toplumumuzun geleceğini emek ve özverili çalışmalarıyla inşa eden ve şekillendirerek "Öğretmenlik" gibi kutsal bir mesleği icra eden tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en içten duygularımla tebrik ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Eğitime verdikleri öneme vurgu yapan Yurdunuseven; "Tarih boyunca en köklü kültüre ve en kadim mirasa sahip olan ulusumuz, eğitime asırlardır büyük önem vermiş ve dünya tarihine adını altın harflerle yazdırmış büyük çalışmalar yapan bilim insanları yetiştirmiştir. Bugün eğitimin öneminin çok daha iyi anlaşıldığı günümüzde eğitimin en büyük emekçisi öğretmenlerimizin de önemine binaen çalışmalar yürütüyor ve sürekli olarak bu konuda istihdam sağlıyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bölgemiz Afyonkarahisar ve ülkemizde öğretmenlerimizin taleplerine hızla cevap veriyor herhangi bir eksikliğe mahal vermiyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit olmuş ve ebediyete iritihal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor büyük ve güçlü Türkiye için öğrencilerini ilmek ilmek işleyerek yetiştiren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyorum" dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ 

#ibrahimyurdunuseven #öğretmenkergünü #eğitim #receptayyiperdoğan #okul #öğrenci
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 3 puanı aldı
3 puanı aldı
Sevgi ile Engelsiz Yarınlara Hep Birlikte...
Sevgi ile Engelsiz Yarınlara Hep Birlikte...