Advert

Yıldızlı teşekkür

İkbal Termal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan ilimizde yürütülen tanıtım faaliyetleri hakkında ODAK’a yaptığı açıklamada, “Muhteşem, yıldızlı teşekkür, çok ama çok önemli. Şehrimizi artık ayakayak üstüne atıp gururla anlatıyoruz”

Yıldızlı teşekkür
Yıldızlı teşekkür Admin
Bu içerik 103 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Vali Gökmen Çiçek ile Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in büyük gayretleriyle yürütülen tanıtım atağı meyvelerini ilimiz genelinde vermeye başladı. Motokros Şampiyonası, Gastronomi Festivali, Ayazini Köyü, Emre Gölü ile Frig Vadisinde yürütülen çalışmaların çok önemli olduğunu dile getiren İkbal Termal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan, “Her şey şu anda mükemmel. Ben Afyonkarahisar’a 2007 yılında geldim. 14 yılda Afyonkarahisar çok değişti özellikle son birkaç yıldır çağ atladık. Şu anda ben her gittiğim yerde ayak ayak üstüne atarak gururla şehrimizi anlatıyorum. Türkiye’nin hiçbir yerinde böylesine uyum ve tanıtım atağı yok. Yapılanlar turizm için büyük bir değerdir” dedi.

KONAKLAMA SÜRESİ UZADI

Tanıtım sayesinde ilimizde ki konakla sürelerinin arttığına dikkat ecen Genel Müdür Gümüşhan, “Eskiden ilimizde ki otellerde konaklama süreleri 1,2 gün iken yapılan yatırımlar ve tanıtımlar sayesinde bu süre 4 günlere kadar çıktı. Bu konuda çok ama çok mutluyuz. Ara tatilde otelimiz tam kapasite doluydu, yapılan tanıtım çok ama çok büyük bir kazanımdır. Gastronomi Festivaline katılmak üzere ilimize gelen Hatay’lı yetkililer şehrimize hayran kaldı ve bizi kendi memleketlerine davet etti. Buda güzel bir tanıtımdı. Şu anda oteller bölgesine 24 kilometrelik Bisiklet Yolu yapılıyor. Bu da çok önemli bir yatırım. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Bisiklet Dostu Otel Ünvanı veriliyor. Yurt genelinde bu belgeye sahip sadece 7 tane otel var. Bunlardan üç tanesi ise ilimizde ki otellere ait. İkbal Termal Otel olarak biz bu belgeye sahibiz. İlimizde yürütülen çalışmalar için söyleyeceğimiz tek şey var; Yıldızlı teşekkür” dedi . >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#kültürturizm #mehmetzeybek #emregölü #aligümüşhan #motokrosŞampiyonası #ikbaltermal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Danıştay’dan Afyonkarahisar Belediyesi’nin kentsel dönüşüm kararına veto
Danıştay’dan Afyonkarahisar Belediyesi’nin kentsel dönüşüm kararına veto
Afyonkarahisar’da bilim fuarı açıldı
Afyonkarahisar’da bilim fuarı açıldı