BAŞÖĞRETMENİN İZİNDEN

Afyon Zafer Lions Kulübü üyeleri 24 Kasım Öğretmenler Gününde Yılın Öğretmeni Murat Türköz’le bir araya geldi

BAŞÖĞRETMENİN İZİNDEN
BAŞÖĞRETMENİN İZİNDEN Admin
Bu içerik 67 kez okundu.

MD118 K Yönetim Çevresinin geleneksel hale getirdiği ‘’Yılın Öğretmeni’’ ödülü ilimizin değerli öğretmenlerinden Murat Türköz’e verildi. Afyon Zafer Lions Kulübü üyeleri Murat öğretmeni toplantılarında onur konuğu olarak ağırladı. Mesleğinde 40. Yılını dolduran Murat Türköz; içlerinde öğrencilerinin de olduğu toplantıda duygusal anlar yaşandı.

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini benimsemiş, eğitim sisteminin mecbur ettiği ezberci tarzı benimsememiş, öğrencilerine tek tek dokunup hayata adaptasyonları konusunda yol gösterici olmuş, idealist bir Türkçe Öğretmeni olan Türköz yaptığı konuşmada meslek hayatı boyunca yaşadığı özel anılarını anlattı.

Afyon Zafer Lions Kulübü Başkanı Hülya Özbek yaptığı konuşmada; ‘’Federasyon olarak önceliğimiz eğitim ve sağlık. Afyon kırsalında yaşayan, okumaya çalışan çocuklarımıza dokunmanın ve eğitimleri konusunda verilebilecek destekler konusunda bir çalışma yapacaklarını ve en kısa sürede bu projeleri hayata geçireceğiz. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden ayrılmayan Cumhuriyetçi, ideallerinden vazgeçmeyen, fikri hür, vicdanı hür nesiller yetiştiren tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun” diye konuştu. HABER: BETÜL ÖZDEMİR 

#afyonzaferLionsKulübü #murattürköz #hülyaözbek #eğitim #ögretmenlergünü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 3 puanı aldı
3 puanı aldı
Sevgi ile Engelsiz Yarınlara Hep Birlikte...
Sevgi ile Engelsiz Yarınlara Hep Birlikte...