Başkanlarımızın heybesi doldu

MHP Milletvekili Mehmet Taytak, MHP'li belediye başkanlarıyla TBMM'de bir araya geldi. Taytak, başkanlarla beraber daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u da ziyaret ederek talep ve isteklerini ilettiler. Taytak, “Belediye Başkanlarımız heybesi dolu Afyonkarahisar’a döndüler”

Başkanlarımızın heybesi doldu
Başkanlarımızın heybesi doldu Admin
Bu içerik 108 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanları, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek ile birlikte MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak'ı mecliste ziyaret etti. Kendi bölgelerine vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Belediye Başkanları talep ve isteklerde bulundular.Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in ilimiz için bir şans olduğunu söyleyen Taytak, “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek Beyefendi geldiği günden beri Afyonkarahisar’ımızın kültür, tarih, ekonomik ve sanat noktasında önemli çalışmalar yapmıştır, yapmaya da devam etmektedir. İl genelinde ilçelerimizde ve beldelerimizde bir ihtiyacımız varsa hep destek verdi. Yollarla ilgili destek verdi. Birçok yerde belediye başkanlarımıza sağolsun destekler verdi. Sayın valimize desteklerinden dolayı belediye başkanlarımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BÜTÜN BELEDİYELER DESTEK ALDI

TBMM ziyaretinin ardından Milletvekili Taytak ve Belediye Başkanları, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret ederek araç ve ekipman desteği talebinde bulundular. 1 saat süren görüşmenin ardından bütün belediyelere araç destekleri, hibeler, krediler ve bakanlığa bağlı kuruluşlardan destekler alındı.Afyonkarahisar’a vermiş oldukları desteklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a teşekkür eden Milletvekili Taytak, “Bugünde kendi bölgelerine istek ve taleplerini topladılar. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Beyefendiyi ziyaret ettik. Kendisinden belediyelerimizin ihtiyaçlarını dile getirdik. Sağolsunlar ellerinden geldiğince bütün belediyelerimizin istek ve taleplerini yerine getirmek adına belli miktarda destek verdiler. Yani bugün yine çevre bakanlığımızdan heybelerimizi doldurduk. Sayın Bakanımıza, Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun'a ve Çevre Yönetimi Genel Müdürü Eyüp Karahan'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #mehmettaytak #tbmm #muratkurum #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber