Emniyet tarih yazdı

İl Emniyet Müdürü Ali Temiz önderliğinde ki Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Dinar Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 2021 yılını tarih yazarak kapattı. Bu kapsamda sadece geçen yıl 191 kişi Uyuşturucu Madde Ticareti yapmak suçundan tutuklandı

Emniyet tarih yazdı
Emniyet tarih yazdı Admin
Bu içerik 118 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Emniyet Müdürü Ali Temiz önderliğinde destan yazmaya devam ediyor. Emniyet Müdürü Ali Temiz’in girişimleriyle yaklaşık 20 yıl sonra yeniden hizmete alınan Dinar Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Merkez Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu ile büyük bir mücadele içerisine girdi. BU kapsamda toplam 458 operasyon yapılırken 830 kişiye işlem yapıldı. 191 kişi ise Uyuşturucu Madde Ticareti yapmak suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ERENLER TORBACILARDAN TEMİZLENDİ

Yapılan kontrol ve operasyonlarda ise 96 kilo 300 gram esrar, 22 kilo 400 gram skunk, 11 kilo 600 gram metamfetamin, 22 bin adet ecstasy, 500 gram eroin, 1 kilo 900 gram kokain, 246 gram kenevir tohumu, 179 adet captagon, 18 bin 275 kök hint keneviri, 800 gram sentetik kannabinoid, 100 bin adet haşhaş bitkisi ile 14 bin 651 adet sentetik ecza ele geçirildi. Üniversite öğrenimini Afyonkarahisar’da görmek üzere ilimize gelen üniversite öğrencilerinin uyuşturucudan uzak tutmak için gece gündüz demeden çalışan İl Emniyet Müdürü Ali Temiz özellikle Erenler bölgesinde sık sık denetim yaptırıyor. Bu bölgede ki torbacıların tamamı toplanarak cezaevine gönderildi. 

Ahmet IŞIK/ODAK ÖZEL HABER

 

#alitemiz #narkotiksuçlarlamücadele #afyonemniyetmüdürlüğü #afyon #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber