Odak gündeme getirdi STAR TV yayına aldı

ODAK’ın gündeme getirdiği “Dedeme Dokunmayın” haberinin ardından Star TV ekranlarında yayınlanan Serap Peköz ile Gerçeğin Peşinde programına konuk olan 76 yaşındaki İsa Öz, yaşadıklarını canlı yayında anlattı

Odak gündeme getirdi STAR TV yayına aldı
Odak gündeme getirdi STAR TV yayına aldı Admin
Bu içerik 191 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar’ın İscehisar İlçesine bağlı Olukpınar Köyü Öldümler Mahallesinde yaşayan 76 yaşındaki İsa Öz, eşi Fatma Öz, kızı Selda Şen ve damadı Veli Şen tarafından sokağa atıldığı iddia etmişti. İddiaların odağındaki damat Veli Şen, Star TV ekranlarında milyonların gözünün önünde “Kayınpederim İsa Öz’ü biz istemiyoruz” diye konuştu

Afyonkarahisar’ın İscehisar İlçesine bağlı Olukpınar Köyü Öldümler Mahallesinde yaşayan 76 yaşındaki İsa Öz, eşi Fatma Öz, kızı Selda Şen ve damadı Veli Şen tarafından sokağa atıldığı iddia etmişti. Odak Gazetesinde çıkan haberlerin ardından Star TV ekranlarında yayınlanan Serap Peköz ile Gerçeğin Peşinde programında canlı yayına katılan İsa Öz, yaşadıklarını tek tek canlı anlattı. Katıldığı canlı yayın programında yaşadıklarını ünlü sunucu Serap Peköz’e gözyaşları içerisinde anlatan İsa Öz, yaşadıklarına rağmen torunlarını ve 66 yaşındaki eşi Fatma Öz’ü halen sevdiğini belirtti.

MİRASI YİYEMEYECEKSİNİZ

Öz, “Eşimi seviyorum, sevdiğim halde yapacak bir şeyim yok ama bana sahip çıkmıyorlar.” demesi üzerine sunucu Serap Peköz, “İsa dedenin bugüne kadar çektiği krediler, sattığı tarlalar yetmemiş biran önce sokaklarda sürünsün ölsün ondan sonra mirası kalsın onu yiyelim diyorlar.  Artık sağlığında sattırmak istemiyor İsa amcada yeter, sattığımı sattım. Ben ölünce zaten sizin olacak diyor. Biz o mirası da gözü o mirasta olup ölümünü bekleyenlere de söylüyorum. O kadar kolay mirası yiyemeyeceksiniz” dedi.  

ENİŞTEMİ SOKAĞA ATTILAR

76 yaşındaki İsa Öz’ün programa katılmasının ardından çok sayıda vatandaş, yakınları telefonla bağlanarak, yaşlı adama destek verdi. Telefona bağlananlar arasında en dikkat çekici isim ise İsa Öz’ün eşi Fatma Öz’ün erkek kardeşi Yunus Şen oldu. Şen, İsa Öz’ün ablası, kızı ve damadı tarafından sokağa atıldığını belirterek, “Ablam eniştemin yaklaşık 1 milyon 700 bin TL tutarındaki iki arsasını sattırdılar ve onu bir güzel yediler.  Yetmedi birkaç kez kredi çektirler. Onu da yediler. Şimdi kredi borçları bitince tekrar kredi çektirmek istediler. Eniştem bunu kabul etmeyince sokağa attılar” diye konuştu.

“BEN YATALAĞIM” DEDİ

İddiaların odağındaki İsa Öz’ün 66 yaşındaki eşi Fatma Öz, kızı Selda Şen ve damadı Veli Şen programda canlı yayına bağlandı. Kendisinin yatalak olduğunu iddia eden Fatma Öz, “Benim hasta olduğumu herkes biliyor. Buraya çekim yapmaya gelen arkadaşlarda gördü. Benim rahatsızlıklarım var” dedi.

BENİM İÇİM HİÇ SIZLAMIYOR

Sunucu Serap Peköz, İsa Öz’ün kızı Selda Şen’e “Babanızın bu durumu sizin içinizi sızlatmıyor mu?” diye sorması üzerine; Selda Şen: “Benim için hiç sızlamıyor. Ben çok çektim. Oraya çıkanlar çok sahtekarlar. Yunus Şen benim dayım. 15 yıldır küsüm konuşmuyorum. Bana iftira atıyorlar. 1 trilyona hangi tarlam varmış. Annem yatalak evet ben bakıyorum” diye konuştu.

ANNEM HANGİ ARA YATAĞA DÜŞTÜ

Daha önceden eşi Fatma Öz’ün yatalak olmadığını söyleyen İsa Öz, “Yatıyorsa bu karışıklıkta yatıyor. Keyfine yatıyor” demesi üzerine Fatma Şen’in diğer kızı Dudu Öz, telefon açarak, annesinin yatalak olmadığını iddia ederek, “Annem hangi ara yatağa düştü” diye sordu. Telefonla bağlanan ve ismini vermek istemeyen komşusu ise,  “Fatma Öz’ün bir gün önce sabah hiçbir şeyi yoktu. Sabah dışarıda geziyordu, hiç yatalak gibi değildi” dedi.

DAMAT VELİ: “EVİ ÇALIŞARAK ANLIMIN TERİ İLE ALDIM”

İddiaların odağındaki damat Veli Şen ise, çalışarak anlının teri ile parayı kazandığını söyleyerek, “20 yıl boyunca ben burada mücadele ettim. Evimi geçindirdim. Buraya içgüveysi olarak girdim” diye söyleyince sunucu Serap Peköz, “Sen o eve içgüveysi olarak girince neden kayınpederini sokağa attın. Oturduğunuz evi kim aldı” diyerek sert çıktı. Programın sonunda İsa Öz’ün eşi Fatma Öz, kızı Selda Şen ile damadı Veli Şen, “Artık biz artık onu istemiyoruz” ifadelerini kullandı. >>GÖKHAN KOCAASLAN

 

#startv #odakgazetesi #isaöz #gerçeğinpeşinde #serappaköz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber