Afyon istihdamın merkezi olacak

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Emirdağ Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. Milletvekili Özkaya, “Artık Afyonkarahisar sadece tarım alanında değil, sanayi anlamında da marka bir şehir olacak”

Afyon istihdamın merkezi olacak
Afyon istihdamın merkezi olacak Admin
Bu içerik 75 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar’ın önemli bir sanayi bölgesi olacağına dikkat çekerek, bu yönde önemli çalışmalara imza atan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Kaymakam Osman Bilici ile birlikte OSB’de incelemelerde bulundu.  Emirdağ OSB’de 850 kişinin istihdam edildiğini ifade eden Milletvekili Özkaya, “İnşallah burada binlerce vatandaşımızın çalıştığı günleri göreceğiz. Emirdağ’da ve tüm ilçelerimiz de sanayileşmeye önem veriyoruz. Artık Afyonkarahisar sadece tarım alanında değil, sanayi anlamında da marka bir şehir olacak” dedi.

ÖRNEK BİR ŞEHİR OLACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni ekonomi modeline değinerek açıklamalarına devam eden Milletvekili Özkaya, “Afyonkarahisar inşallah üretimin ve istihdamın merkezi olarak, Cumhurbaşkanımızın açıkladığı modelin örnek bir şehri olacak” dedi. Milletvekili Özkaya ve beraberindeki heyet, OSB Müdürü Oğuz Şamil Çil’den bilgiler alarak, OSB’de faaliyet gösteren bir dondurulmuş gıda fabrikasını da ziyaret etti. Emirdağ ziyaretleri kapsamında Milletvekili Özkaya, TBMM Başkanlık Müşaviri Cengiz Sağlam’ın annesi Keziban Sağlam’ın cenaze merasimine de katılarak, taziyede bulundu. Emirdağ Ziraat Odası Başkanı Öztürk Köycü’yü de ziyaret eden Milletvekili Özkaya, burada oda çalışmaları ve çiftçilerin mevcut durumu ile alakalı görüş alışverişin de bulundu. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#aliözkaya #öztürkköycü #emirdağorganizesanayi #afyon #OSB
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayrak güven tazeledi
Bayrak güven tazeledi
Yoğunluk sömestr tatilinde arttı
Yoğunluk sömestr tatilinde arttı