Vali Çiçek Bayat’ta

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek Bayat Kadın Kültür Evi’nde Serbest Kürsü Sohbetleri’nde kadınlarla bir araya geldi. Vali Çiçek Serbest Kürsü Sohbetleri sonrasında ilçeye bağlı birçok köyü ziyaret etti

Vali Çiçek Bayat’ta
Vali Çiçek Bayat’ta Admin
Bu içerik 84 kez okundu.

Bayat Kadın Kültür Evi’nde kadınlarla bir araya gelen Vali Çiçek Kadın Kültür Evleri’ne olan inancının her geçen gün artığını belirterek, “2022’de de yepyeni başarılara imza atacağız” dedi. Bayat Kadın Kültür Evi’nde Kur’an-ı Kerim eğitimi alan kadınlarla bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, kadın kütür kooperatifi üyesi kadınlar tarafından elleriyle üretilen birbirinden değerli ürünleri de inceleyerek, bilgiler aldı.

BAŞKAN VE KAYMAKAMI ZİYARET ETTİ

Daha sonra programına devam eden Vali Çiçek Bayat Belediye Başkanlığına ziyarette bulunarak, Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur’dan ilçede yürüttüğü faaliyetler, bugüne dek yaptığı işler ve projeleri konusunda bilgiler aldı.

Bayat ilçesi programı kapsamında Bayat Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Bayat Kaymakamı Mehmet Anıl Çolak'tan ilçede eğitim, asayiş, sağlık ve spor alanlarında yürütülen çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

BAYAT İLÇEMİZ ARTIK İSTİRİDYE MANTARIYLA ANILACAK

Programına Bayat ilçesine bağlı Derbent Köyü’nde devam eden Vali Çiçek, vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi. Vali Çiçek, köyde istiridye mantarı üretilmesi planlanan alanda da incelemelerde bulunarak çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. Vali Gökmen Çiçek’in bir diğer ziyareti İmrallı Köyü’ne oldu. Köy sakinleriyle bir araya gelen, taleplerini dinleyen Vali Çiçek, İmrallı’da da istiridye mantarı üretimi için tesis yapılacak alanda da incelemelerde bulundu.  Vali Çiçek; “Bayat ilçemiz mantar üretim merkezi oluyor. Bayat Kadın Kültür Kooperatifimizde başlayan istiridye mantarı üretimi köylerde de yapılacak. Bayat ilçemiz artık istiridye mantarıyla anılacak.2 köyümüzde başladık. Projemiz tüm hızıyla sürüyor. Kaymakam ve belediye başkanımıza tebrikler” dedi. >>MERVE CÖNK

 

 

 

#afyon #gökmençiçek #bayat #kadınkültürevleri #kadın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayrak güven tazeledi
Bayrak güven tazeledi
Yoğunluk sömestr tatilinde arttı
Yoğunluk sömestr tatilinde arttı