"Basın demokrasinin vazgeçilmez bir unsurudur"

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı

Admin
Bu içerik 85 kez okundu.

Mesajında gazetecilerin ve basının demokrasinin vazgeçilmez bir unsur olduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl, kamuoyunun aydınlatılmasında gazetecilerin önemli bir unsur olduğunun altını çizdi.

Başkan Çöl mesajında; “Gazetecilik mesleği, vatandaşlarımız ile kurumlar arasındaki ilişkilerin yerine getirilmesinde yardımcı olmak, toplumun sesi olarak kamuoyunun düşüncelerini gerekli mercilere iletmek, gerek yerel, gerekse ulusal çapta hizmet vererek yaşanan olayları doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde aktarmak gibi ulvi bir görev üstlenmişlerdir.

Bu görevlerini yerine getirirken zaman ve mesai kavramı gözetmeksizin çalışan, gerek ilçemizde, ilimizde, ülkemizin değişik yerlerinde başarıyla çalışan gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle; mesleğin gerektirdiği etik ve ahlak kuralları doğrultusunda ilkeli ve sorumlu habercilik anlayışıyla görevlerini özveriyle yerine getiren basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü içtenlikle kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi. >>MERVE CÖNK

 

#afyon #sandıklı #mustafaçöl #çalışangazetecilergünü #mesaj
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber