Advert

17 ilçede toplantı yapıldı

Afyonkarahisar İl Müftülüğü bünyesinde 17 ilçede koordinatörler istişare toplantıları gerçekleştirildi

17 ilçede toplantı yapıldı
17 ilçede toplantı yapıldı Admin
Bu içerik 87 kez okundu.

Afyonkarahisar İl Müftülüğü bünyesinde hizmet veren Aile ve Dini Rehberlik Bürosu, Gençlik, Engelli, Bağımlılıkla Mücadele, Göç ve Manevi Destek Koordinatörlerinin katılımıyla, İl Müftü Yardımcısı Sevdegül Çekiç başkanlığında Din Hizmetleri Şube Müdürü Hasan Demir ile birlikte, din hizmetleri alanında verimliliği artırmak ve tüm koordinatörlüklerin gerçekleştirdiği faaliyetleri değerlendirmek amacıyla başlatılan ilçe ziyaretleri sona erdi. 17 İlçe Müftülüğüne gerçekleştirilen ziyaretlerde, ilgili koordinatörler ile bir araya gelinerek yapılan hizmetler yerinde değerlendirildi.

İlçe Müftülerinin açış konuşmalarıyla başlayan toplantılarda, il ve ilçe koordinatörleri yapmış oldukları faaliyetler hakkında detaylı bilgi verdi ve tecrübe paylaşımında bulundu.

Tüm koordinatörlerin sunumlarından ve fikir alışverişinden sonra gündemi değerlendiren Müftü Yardımcısı Çekiç, memnuniyetini dile getirerek, İl Müftüsü Sinan Kazancı rehberliğinde 17 ilçedeki gayretli çalışmaların artarak devamını diledi.

İlçelerde, 4-6 yaş Kur'an kurslarına yapılan ziyaretlerin ardından, İlçe kaymakamlarına da nezaket ziyaretinde bulunuldu. >>MERVE CÖNK

 

#afyon #afyonilmüftülüğü #sevdegülçekiç #sinankazancı #toplantı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güreşçileri makamında ağırladı
Güreşçileri makamında ağırladı
Önemli proje meyvelerini veriyor
Önemli proje meyvelerini veriyor