Advert

YENİ BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcıları ve daire müdürleri ile bir araya geldi. Toplantıda geçen yıl yapılan yatırımlar değerlendirilirken 2022 yılının da yol haritası çizildi

YENİ BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ
YENİ BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ Admin
Bu içerik 113 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2022 yılı değerlendirme toplantısında Başkan Yardımcıları Benol Kaplan, Süleyman Karakuş, Murat Öner, Barış Dal ve daire müdürleri ile buluştu. Gerçekleşen istişare toplantısında 2021 yılında yapılan çalışmalar değerlendirilirken, 2022 yılında yapılması planlanan projeler ele alındı. İlgili müdürlerin birimlerinin faaliyetlerine ilişkin sunum eşliğinde bilgi verdiği toplantıda, şehrin potansiyeli değerlendirilerek yapılacak olan proje ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

2022’NİN YOL HARİTASI TAMAM

Yeni yılın yol haritasının oluşturulduğu ve çalışmaların masaya yatırıldığı 2022 yılının ilk toplantısında, şehrimizde yapılması planlanan hizmet ve projelerin takibi konusunda görev dağılımları da gerçekleştirildi. Hizmet gündemine ve yatırımlara ilişkin görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda konuşan Başkan Zeybek; “Memleketimize hizmet etme noktasında düzenli olarak toplantılar yapıyoruz. 2022 yılında yeni başarılara imza atmaya hep birlikte hazırız. Gayemiz tevazu, samimiyet ve gayret ile siz değerli hemşehrilerimizin emrine amade olmaya devam etmek” diye konuştu.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetzeybek #barışdal #muratöner #benolkaplan #süleymankarakuş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar güne nasıl başladı?
Dolar güne nasıl başladı?
Başkan Taylan Miniklerin Karne Heyecanına Ortak Oldu
Başkan Taylan Miniklerin Karne Heyecanına Ortak Oldu