Advert

BAŞKAN ZEYBEK'TEN ÖĞRENCİLERE ZİYARET

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, gençlerle buluşmaya devam ediyor. Başkan son olarak Özel Aral Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti

 BAŞKAN ZEYBEK'TEN ÖĞRENCİLERE ZİYARET
 BAŞKAN ZEYBEK'TEN ÖĞRENCİLERE ZİYARET Admin
Bu içerik 93 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Ziyarette okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencilerimiz ile bir araya gelen Başkan Zeybek, okul yönetimi ve öğrencilerle sohbet ederek başarılarının devamını diledi. Liseler arası insansız hava araçları (İHA) ile adını duyuran Aral Koleji öğrencilerini tebrik eden Başkan Zeybek “gurur duyduk” dedi.

Ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; “Çocuklarımız geleceğimizdir. Bizler de bu kapsamda Afyon’umuzdaki okul ziyaretlerine devam ediyoruz. Onları geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz ise can damarlarımız adeta... Bu yaz yapacağımız TEKNOFEST hava yarışlarına şimdiden hazırlanıyorlar. Öğrencilerimize başarılar dilerim. Ülkemizin büyümesi ve kalkınmasının yolunun eğitimden geçtiğini vurguladık. Öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim alıp büyük başarılara imza atmaları için el birliğiyle çalışacağız. Bizleri samimi bir şekilde misafir eden okulumuza teşekkür ediyorum” dedi.

HABER: BETÜL ÖZDEMİR

 

#mehmetzeybek #afyonbelediyesi #eğitim #iha #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güreşçileri makamında ağırladı
Güreşçileri makamında ağırladı
Önemli proje meyvelerini veriyor
Önemli proje meyvelerini veriyor