Emirdağ Şehir Kütüphanesine Kavuşuyor

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun talimatlarıyla isteyen herkesin kitapla buluşmasına yardımcı olmak amacıyla Aziziye Kültür ve Sanat Merkezi içerisine Şehir Kütüphanesi yapıldı

Emirdağ Şehir Kütüphanesine Kavuşuyor
Emirdağ Şehir Kütüphanesine Kavuşuyor Admin
Bu içerik 76 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Öğrencilerin sosyal, kültürel, eğitim programlarının yanı sıra kariyer yaşamlarına da destek olarak onları geleceğe en iyi şekilde hazırlama noktasında önemli bir boşluğu dolduracak olan Emirdağ Şehir Kütüphanesi, 800 metrekare alana sahip. Emirdağ'da ilk olacak uygulama kapsamında kütüphane içerisinde çocuk kütüphanesi, çalışma alanları, etüt salonu, öğrencilerin keyifli zaman geçirebilmeleri için farklı donatılar yer alacak.

KÜTÜPHANELER BİR MİLLETİN HAFIZASINI OLUŞTURUR

Ayrıca sınırsız internetin bulunacağı Şehir Kütüphanesinde öğrencilere ücretsiz çay ve kahve hizmeti de sunulacak.
İçerisinde onbinlerce kitap olan Şehir Kütüphanesi haftasonu da dahil gece 23.00'a kadar öğrencilerin hizmetinde olacak.Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Bilim, kültür, sanat, edebiyat ve tarih gibi alanlarda, bir milletin hafızasını oluşturan kütüphaneler, geçmişi geleceğe taşıyan en önemli yapılardır. Geleceğimiz olarak gördüğümüz gençlerimizi ilim yuvalarında görmek için projelendirip yaptığımız Şehir Kütüphanesi sayesinde öğrencilerimiz hem sosyalleşecek, hem de kültürel anlamda kendini geliştirebilme fırsatı bulabileceklerdir" ifadelerini kullandı.

>>>BETÜL ÖZDEMİR 

#emirdağbelediyesi #serkankoyuncu #şehirkütüphanesi #eğitim #okul #bilim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Kocaeli’den Afyonkarahisar hayranlığı
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber
Yoğurtçular Çarşısı esnafını sevindiren haber