Advert

DURSUN GÖNÜLLERİN PASINI SİLDİ

Ramazan etkinlikleri tüm güzelliğiyle devam ediyor. Belediyenin Ramazan ayı dolayısıyla düzenlediği etkinlikler kapsamında İlahi sanatçısı Hasan Dursun, Afyonkarahisarlılarla buluştu. İlahi Sanatçısı Hasan Dursun, unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşattı

DURSUN GÖNÜLLERİN PASINI SİLDİ
DURSUN GÖNÜLLERİN PASINI SİLDİ Admin
Bu içerik 73 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in önderliğinde “Afyonkarahisar’da Ramazan Bir Başkadır” mottosuyla düzenlediği Ramazan ayı etkinliklerinde birbirinden önemli sanatçılar Afyonkarahisarlılarla bir araya gelmeye devam ediyor. İlahi sanatçısı Hasan Dursun, Zafer Meydanında gerçekleşen konserde hemşehrilerimize ilahi ziyafeti sundu. Birbirinden güzel ilahilerini Afyonkarahisarlılar için seslendiren Dursun’a izleyiciler de eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadı.

ETKİNLİKLERİMİZ TÜM GÜZELLİĞİYLE SÜRÜYOR

11 ayın sultanı, rahmet ve bereket ayı Ramazan'ı maneviyatına uygun bir şekilde yaşatmak için etkinliklerini sürdüren Belediye, ilahilerle, marşlarla ve halk oyunları ile dolu dolu bir gece yaşattı. Zafer Meydanında organize edilen program, Bando Zafer ekibinin gösterisi ile başladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda minik öğrenciler de halk oyunları ziyafeti sunarken İlahi Sanatçısı Hasan Dursun ise birbirinden güzel ilahi ve ezgiler seslendirdi. Dursun, okuduğu ilahiler ve seslendirdiği şiirler ile meydanı dolduran binlerce hemşehrimizin adeta gönüllerini fethetti. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden etkinlik, vatandaşlara Ramazan ayının güzelliklerini tekrar yaşatırken, etkinlikler Kadir Gecesi’ne kadar devam edecek.

AMACIMIZ BİRLİK VE BERABERLİK

Etkinliğe katılan ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Vali Gökmen Çiçek ise bir teşekkür konuşması yaptı. Başkan Zeybek katılımın yoğun olmasının kendisini çok mutlu ettiğini kaydederek; “Her Ramazan akşamında iftar yemeklerinde buluşuyoruz ardından meydanımızda çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Temel amacımız halkımız ile birlik ve beraberlik içinde mübarek Ramazan ayının coşkusunu maneviyatını hep birlikte yaşamak. Bu programlar kapsamında ünlü ilahi sanatçılarını ve hafızlarımızı sizlerle buluşturduk. Zafer Meydanımızda bu tür etkinlikler başta olmak üzere farklı organizasyonlar düzenlemeye devam edeceğiz. Siz değerli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

MEHMET ZEYBEK İYİ Kİ VAR

Unutulmayacak bir Ramazan ayı yaşattığı için Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür eden Vali Gökmen Çiçek ise; “Afyonkarahisar için ‘Gizemli Şehir Afyon’ diyorum. Her organizasyonda her yatırımda Afyonkarahisar gücüne güç katıyor. Bu değişimi hep birlikte görüyoruz. Türkiye’de Afyonkarahisar konuşuluyor. Sizlerin de desteği ile bu güzel şehir hep yukarılara çıkacak. Birçok şey farklı olduğu gibi şehrimizde Ramazan ayı da bir başka yaşanıyor. Belediye Başkanımıza bu güzel ortamı hazırladığı, bizleri buluşturduğu ve Afyon halkına değer verdiği için sonsuz teşekkür ediyorum. Mehmet Zeybek iyi ki var. Organizasyonda emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.  Program ardından Başkan Zeybek ve Vali Çiçek meydanda bulunan vatandaşlar ve esnaflarla bir araya geldi. Vatandaşlarla fotoğraf çekinen Zeybek Başkan stant açan esnaflara da iyi dileklerini sundu. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #ramazan #etkinlik #hasandursun #gökmençiçek #mehmetzeybek #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon'a 19 Mayıs'ta kar sürprizi
Afyon'a 19 Mayıs'ta kar sürprizi
Kapımız sizlere her daim açık
Kapımız sizlere her daim açık