Advert

“Yanlarında olmaya devam edeceğiz”

Afyonkarahisar Emirdağ Sosyal belediyecilik anlayışıyla, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ücretsiz yemek, gıda paketi ve evde bakım gibi yardımlar gerçekleştiren Emirdağ Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan Ayında da vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam ediyor

“Yanlarında olmaya devam edeceğiz”
“Yanlarında olmaya devam edeceğiz” Admin
Bu içerik 98 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Emirdağ Belediyesi Ramazan ayının manevi atmosferini tüm kesimlere yansıtmak, toplumda dayanışma, paylaşma ve yardımlaşma bilincini canlı tutmak, dar gelirli, ihtiyaç sahibi ailelere maddi ve manevi destek sunmak adına; Ramazan paketi malzemelerinden oluşan Gıda Kolisini dağıtarak vatandaşlara destek oluyor.

Emirdağ Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduğunu vurgulayan Başkan Serkan Koyuncu, “Emirdağımızda dar gelirli hemşerilerimizden gelen talep ve tespitler sonrasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı personelimiz, yardım paketlerini ailelerimize ulaştırıyor. Ramazan ayı, yardımlaşma ve paylaşma ayıdır. Rahmet ve bereket ayında ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin ihtiyacına merhem olmaya ve yanlarında olmaya devam edeceğiz" dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#afyon #emirdağ #serkankoyuncu #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
Kardeş olmak zordur
Kardeş olmak zordur