Advert

Gülümsemeniz her şeye değer

Atatürk İlkokulunu ziyaret eden çocuklarla çocuk olan Vali Gökmen Çiçek açık ve net konuştu; “Sizler bizim yarınlarımızsınız. Sizlere çok inanıyor ve güveniyorum. Sizlerde bu Vatan Millet sevgisi olduğu sürece bizlere kimse bir şey yapamaz"

Gülümsemeniz her şeye değer
Gülümsemeniz her şeye değer Admin
Bu içerik 438 kez okundu.

İlimizde göreve başladığı günden itibaren eğitim kalitesini artırmak için büyük çaba ve gayret sarf eden Vali Gökmen Çiçek dün yine öğretmen ve öğrencilerle bir aradaydı. Vali Gökmen Çiçek, Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenleri dinledi. Öğretmenlerin istek ve taleplerini alan Vali Çiçek ilimizde ki eğitim seviyesinin artırılması için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

SİZLERE ÇOK İNANIYORUZ

Öğrencilerle sohbet eden, hayallerini, hedeflerini dinleyen Vali Gökmen Çiçek, “Bizlerin tüm çabası sizlere en güzel yarınları bırakabilmek için. Sizler bizim yarınlarımızsınız. Sizlere çok inanıyor ve güveniyorum. Sizlerde bu Vatan Millet sevgisi olduğu sürece bizlere kimse bir şey yapamaz” dedi. Öğrencilerin büyük sevgi seli ile karşı karşıya kalan Vali Çiçek onlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.  >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#afyon #atatürkilkokulu #gökmençiçek #öğrenci #vatanmilletsevgisi #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
Kardeş olmak zordur
Kardeş olmak zordur