Advert

MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2022 yılının Nisan ayı olağan toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin idaresinde ATSO Meclis Salonu’nda düzenlendi

MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
MECLİS TOPLANTISI YAPILDI Admin
Bu içerik 91 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Toplantının açılış konuşmasını yapan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, “Odamız, Büyük Taarruz ve Büyük Zafer’in 100’üncü yıldönümü dolayısıyla bir dizi etkinlik planladı. Geçen Meclis toplantımızın ardından düzenlediğimiz basın açıklaması ve Anma Konseri ile etkinlik takvimimizi kamuoyuyla da paylaşmıştık. Bu çerçevede siz değerli Meclis Üyelerimizin katılımıyla 29 Mayıs’ta Kocatepe’ye çıkacağız, 8 Haziran’da ise Anıtkabir’i ziyaret edeceğiz. Her iki etkinlikte başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle bir kez daha anacağız. Sizlerin de bu iki ziyarete yoğun ilgi göstereceğinize inanıyorum. Pazar günü 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayacağız. İşçi kardeşlerimizin bu özel gününü tebrik ediyor; tüm çalışanlarımıza esenlikler diliyorum.2 Mayıs Pazartesi günü de Ramazan Bayramı’na kavuşacağız. Ramazan Bayramınızı kutlar; bu bayramın size, sevdiklerinize, şehrimize, ülkemize, İslam Alemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur, bereket ve mutluluk getirmesini dilerim” dedi. Merdivenci, açılış konuşmasının sonunda ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür ederek “Afyon Eğitim Vakfı iyi bir konuma geldi. Sayın Serteser, Vakıf’ı çok özenle yönetiyor. Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin de çalışmalar hızla devam ediyor. Bu çalışmalar için Sayın Serteser’e teşekkür ediyorum” dedi.

OYBİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

Toplantının ikinci gündem maddesinde Mart ayı karar özetleri oybirliğiyle kabul edildi. Toplantının üçüncü gündem maddesinde Mart ayı Hesap Hülasası, oybirliğiyle tasdik edildi. Toplantının dördüncü gündem maddesinde Ekmek Fiyat Tarifesi görüşüldü. ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, Ekmek Azami Fiyat Tarifesi hakkında Meclis Üyeleri’ni bilgilendirdi. ATSO Meclis Üyesi Abdullah Sancak, Ekmek Azami Fiyat Tarifesi hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Gündem maddesi, oybirliğiyle kabul edildi. Toplantının dördüncü gündem maddesinde ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Demirel, Yönetim Kurulu’nun Mart-Nisan 2022 faaliyetleri hakkında sunum yaptı. Demirel’in ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, güncel gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#ATSO #hüsnüserteser #mehmetsıtkımerdivenci #ekremdemirel #afyoneğitimvakfı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
Kardeş olmak zordur
Kardeş olmak zordur